Layer_121

Kalendarz wydarzeń

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

LIVE: Chaos kontrolowany? - wyzwania zdalnej edukacji

Zapraszamy na transmisje LIVE dotyczącą wyzwań, oczekiwań oraz ograniczeń zdalnej edukacji.


Nasi eksperci doradzą na co warto zwrócić uwagę rodzicom, jak wesprzeć nauczycieli z korzyścią dla ucznia oraz jak wygląda prawdziwa strona pracy nauczycieli w systemie online.

 

Prelegenci:

  • Liliana Zalewska - Psycholog kliniczny i zdrowia, socjoterapeuta. Od czterech lat pracuję z dziećmi i młodzieżą na stanowisku psychologa szkolnego w szkole podstawowej, oddziałach gimnazjalnych i liceum.
  • Aniela Licznerska - Od 16 lat Dyplomowany Nauczyciel języka polskiego licealistów i języka polskiego dla obcokrajowców. Mediator szkolny i edukator mediacji rówieśniczych. Certyfikowany Tutor.
  • Piotr Cymanowski - Od 1995 r. związany z kształceniem zawodowym młodzieży oraz osób dorosłych. Dyrektor zespołu placówek oświatowych z 20 letnim stażem. Od listopada 2018 r. do lutego 2020 r. wicestarosta Powiatu Tczewskiego odpowiedzialny min. za edukację. Obecnie dyrektor operacyjny w Gdańskiej Fundacji Oświatowej, która prowadzi Gdańskie Szkoły Autonomiczne, Sopockie Szkoły Autonomiczne oraz International School of Gdansk. Szkoły te działają w oparciu o innowacyjne rozwiązania edukacyjne i zajmują czołowe miejsca w rankingach.


Moderatorem dyskusji będzie: Basia Mazurek

 

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje