Zobacz wszystkie dane
Kalendarz Newsletter

Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza

Aleja Grunwaldzka 82 | 80–244 Gdańsk

NIP: 9571003947

REGON: 220657617

KRS: 0000311830

tel. +48 58 305 23 25

kom. +48 512 273 888

Napisz do nas:

biuro@rigp.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek

8:00 – 16:00

R-team

23_DSC_5789

Jarosław Filipczak

Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny
26_DSC_5836

Damian Mucha

Wiceprezes Zarządu, Dyrektor ds. Rozwoju

50_DSC_6298

Justyna Błaszak - Gondek

Manager ds. rozwoju członkostwa

j.blaszak@rigp.pl

tel. +48 884 888 348

53_DSC_6343

Piotr Maksyś

Dyrektor Klastra Technologii Wodorowych

p.maksys@klasterwodorowy.pl

tel. +48 882 430 983

38_DSC_6106

Dorota Lewandowska

Kierownik Projektów

d.lewandowska@rigp.pl 

tel. +48 665 770 331

kopia_AK_poprawione_2-min

Anna Kwaśnik

Dyrektor Operacyjny

a.kwasnik@rigp.pl

tel. +48 601 758 437

44_DSC_6183

Magdalena Raczyńska

Dyrektor Centrum Rozwoju Eksportu

m.raczynska@rigp.pl

tel. +48 665 770 766

IMG_5543

Małgorzata Domańska – Plichta

Manager ds. współpracy międzynarodowej

m.domanska@rigp.pl

tel. +48 885 454 477

Agnieszka Balcewicz

Agnieszka Balcewicz

Manager ds. współpracy międzynarodowej

a.balcewicz@rigp.pl

tel. +48 791 553 128

www pbe

Anna Gołaszewska

Manager ds. współpracy międzynarodowej

a.golaszewska@rigp.pl

tel. +48 665 450 260

32_DSC_5991

Marek Kruszewski

Manager ds. współpracy międzynarodowej

m.kruszewski@rigp.pl

tel. +48 665 771 277

17_DSC_5635

Ireneusz Pawłowski

Wiceprezes Zarządu, Prezes Pomorskiego Centrum Arbitrażu i Mediacji
k.zuchowicz

Katarzyna Żuchowicz-Jabłońska

Dyrektor Pomorskiego Centrum Arbitrażu i Mediacji

k.zuchowicz@rigp.pl

tel. +48 882 430 979

a_misiak9

Andrzej Misiak

Ekspert ds. mediacji
JGS

Justyna Sawicka-Gerber

Koordynator projektu Razem do Zawodu

j.gerber@rigp.pl

tel. +48 517 933 173

paulina_edit2

Paulina Stawicka

Wicedyrektor R-Akademii, Koordynator projektu Kształcenie Ustawiczne

p.stawicka@rigp.pl

tel. +48 882 430 978

56_DSC_6404 (1)

Justyna Grzesiek

Communication & Media Relations Manager

j.grzesiek@rigp.pl

tel. +48 503 688 669

o.dotsenko

Oleksandra Dotsenko

PR & Marketing Manager

o.dotsenko@rigp.pl

tel. +48 889 547 235

1633420984100

Krzysztof Mazur

Koordynator ds. IT, Producent Studio Izba

k.mazur@rigp.pl 

tel. +48 665 815 680

zdj ania nowak

Anna Nowak

Radca Prawny
O nas
Członkostwo
Projekty
Media
Informacje