Zobacz wszystkie dane
Kalendarz Newsletter

Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza

Aleja Grunwaldzka 82 | 80–244 Gdańsk

NIP: 9571003947

REGON: 220657617

KRS: 0000311830

tel. +48 58 305 23 25

kom. +48 512 273 888

Napisz do nas:

biuro@rigp.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek

8:00 – 16:00

R-team

23_DSC_5789

Jarosław Filipczak

Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny
26_DSC_5836

Damian Mucha

Wiceprezes Zarządu, Dyrektor ds. Rozwoju

50_DSC_6298

Justyna Błaszak - Gondek

Koordynator ds. Relacji Biznesowych

j.blaszak@rigp.pl

tel. +48 884 888 348

IMG_0624

Sylwia Jasińska

Młodszy specjalista ds. organizacyjnych

s.jasinska@rigp.pl

tel. +48 665 770 331

53_DSC_6343

Piotr Maksyś

Dyrektor Klastra Technologii Wodorowych

p.maksys@klasterwodorowy.pl

tel. +48 882 430 983

kopia_AK_poprawione_2-min

Anna Kwaśnik

Kierownik Projektów

a.kwasnik@rigp.pl

tel. +48 601 758 437

44_DSC_6183

Magdalena Raczyńska

Koordynator ds. Współpracy międzynarodowej

m.raczynska@rigp.pl

tel. +48 665 770 766

IMG_5543

Małgorzata Domańska – Plichta

Broker Eksportowy

m.domanska@rigp.pl

tel. +48 885 454 477

Agnieszka Balcewicz

Agnieszka Balcewicz

Broker Eksportowy

a.balcewicz@rigp.pl

tel. +48 791 553 128

czechowska-150x150

Dominika Czechowska – Mrozińska

Broker Eksportowy
www pbe

Anna Gołaszewska

Broker Eksportowy

a.golaszewska@rigp.pl

tel. +48 665 450 260

32_DSC_5991

Marek Kruszewski

Broker Eksportowy

m.kruszewski@rigp.pl

tel. +48 665 771 277

mieczan-150x150

Paweł Mieczan

Broker Eksportowy
14_DSC_5600

Przemysław Sola

Broker Eksportowy
17_DSC_5635

Ireneusz Pawłowski

Prezes Pomorskiego Centrum Arbitrażu i Mediacji
k.zuchowicz

Katarzyna Żuchowicz-Jabłońska

Kierownik Biura Pomorskiego Centrum Arbitrażu i Mediacji

k.zuchowicz@rigp.pl

tel. +48 882 430 979

a_misiak9

Andrzej Misiak

Ekspert ds. mediacji
JGS

Justyna Sawicka-Gerber

Koordynator projektu Razem do Zawodu

j.gerber@rigp.pl

tel. +48 517 933 173

paulina_edit2

Paulina Stawicka

Koordynator projektu Kształcenie ustawiczne

p.stawicka@rigp.pl

tel. +48 882 430 978

56_DSC_6404 (1)

Justyna Grzesiek

Koordynator ds. Komunikacji i PR

j.grzesiek@rigp.pl

tel. +48 503 688 669

e.sz

Emilia Szarmacher

Koordynator ds. Marketingu i Social Media

e.szarmacher@rigp.pl

tel. +48 887 885 625

o.dotsenko

Oleksandra Dotsenko

Specjalista ds. Social Media

o.dotsenko@rigp.pl

tel. +48 889 547 235

1633420984100

Krzysztof Mazur

Koordynator ds. IT Media
kobieta-s

Anna Nowak

Radca Prawny
O nas
Członkostwo
Projekty
Media
Informacje