Layer_121

Newsletter

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

Bądź na bieżąco

Od teraz możesz otrzymywać wiadomości o wszystkim, co najważniejsze w Izbie. Dostaniesz ciekawe oferty handlowe, informacje o wydarzeniach i wszystko, co ważne w gospodarce Pomorza. Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco!

Wypełnij prosty formularz, który znajdziesz poniżej
Kliknij w link przesłany na wskazany przez Państwa w formularzu adres e-mail, które to kliknięcie będzie stanowić potwierdzenie chęć otrzymywania wiadomości w ramach naszego newslettera.

Wypełnienie i wysłanie formularza oraz wykonanie drugiego kroku jest w pełni dobrowolne i stanowi udzielenie na rzecz Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza z siedzibą w Gdańsku (80–244) przy al. Grunwaldzkiej 82 zgody na przetwarzanie (z wyjątkiem udostępnienia) podanych przez Panią/Pana w formularzu poniżej danych osobowych (tj. imienia i nazwiska, adresu e-mail, oraz informacji o przynależności do Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza), w celu przesyłania do Pani/Pana newslettera zawierającego informacje handlowe, materiały reklamowe, informacje o wydarzeniach organizowanych lub współorganizowanych przez Regionalną Izbę Gospodarczą Pomorza oraz informacje o działalności Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza, drogą elektroniczną na podany w formularzu adres e-mail. Zgoda obowiązuje do momentu jej cofnięcia.

Dodaj adres e-mail do naszej bazy:
shutterstock_258726044

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje