slider

Projekty

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

Centrum Rozwoju Eksportu

Centrum Rozwoju Eksportu – jest to ośrodek wspierania eksportu polskich przedsiębiorców oraz podmiotów szeroko pojętego otoczenia biznesu, funkcjonującym przy Regionalnej Izbie Gospodarczej Pomorza w Gdańsku.

 

Zachęcamy do odwiedzenia profilu na Facebooku oraz LinkedIn.

Przejdź do strony
tlo cre www

O Centrum

Centrum Rozwoju Eksportu – jest to ośrodek wspierania eksportu polskich przedsiębiorców oraz podmiotów szeroko pojętego otoczenia biznesu, funkcjonującym przy Regionalnej Izbie Gospodarczej Pomorza w Gdańsku. Z działalności CRE będą mogły korzystać przedsiębiorstwa zainteresowane rozwojem prowadzonej już działalności na rynkach zagranicznych, jak również nieposiadające jeszcze  doświadczeń eksportowych. Ponadto podmioty będą mogły pozyskać niezbędną wiedzę dotyczącą  działalności eksportowej.

 

Nasz ośrodek specjalizuje się także w organizacji zagranicznych misji gospodarczych dla przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem eksportu na nowe rynki zagraniczne. Oferujemy organizację misji handlowych do najatrakcyjniejszych  krajów.

 

Celem organizowanych przez Centrum Rozwoju Eksportu misji gospodarczych jest stworzenie przedsiębiorstwom warunków do współpracy z partnerami zagranicznymi oraz nawiązanie lub rozszerzenie kontaktów handlowo – gospodarczych.

 

SPEKTRUM

 

W czerwcu 2022 roku Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza uzyskała akredytację Instytucji Otoczenia Biznesu w ramach projektu „Spektrum”, w zakresie doradztwa EKSPORTOWEGO.

 

SPEKTRUM to nazwa pomorskiego systemu świadczenia specjalistycznych usług doradczych dla MSP. Koncepcję systemu SPEKTRUM przygotowano w oparciu o wieloletnie doświadczenie Agencja Rozwoju Pomorza S.A. w zakresie wspierania podmiotów gospodarczych z sektora MŚP.

 

W ramach naszych działań oferujemy specjalistyczne usługi doradcze w zakresie internacjonalizacji, w tym misje gospodarcze.

 

System SPEKTRUM jest finansowany z funduszy unijnych wdrażanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, działanie 2.4.1. Całkowita wartość projektu wynosi ponad 27 mln zł.

 

 

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje