layer-121

Dzieje się w Izbie

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

Zaproszenie na wydarzenie „AMERYKA ŁACIŃSKA: ¡VAMOS AO BRASIL!”

Zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu Ameryka Łacińska: ¡Vamos ao Brasil!, które odbędzie się w forumule stacjonarnej 2 czerwca 2022 r, w godz. 15:00 – 17:00, w Hotelu Scandic w Gdańsku. 

 

Kontynentalny, barwny i pełen kontrastów rynek brazylijski jest jednym z większych i najbardziej atrakcyjnych rynków światowych pod względem potencjału i struktury demograficzno-konsumenckiej. Jednocześnie jest także jednym z bardziej wymagających rynków pod względem uwarunkowań taryfowych, pozataryfowych i logistycznych, co powoduje konieczność gruntownego przygotowania firm zagranicznych do podjęcia działalności i trwania w niej. Podczas spotkania odniesiemy się w skrótowy sposób do tych kwestii, adresując także kwestie kulturowe oraz obiecujące branże.

 

  • Dowiedz się o więcej o kulturze prowadzenia biznesu w Brazylii.
  • Oceń możliwości biznesowe na tamtejszym rynku.
  • Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia ekspertów.

 

Bezpłatna rejestracja oraz agenda.

 

 

Wydarzenie jest organizowane w ramach Pomorskiego Brokera Eksportowego przez: Regionalną Izbę Gospodarczą Pomorza, Krajową Izbę Gospodarczą  i Polsko – Portugalską Izbę Gospodarczą, pod patronatem Ministerstwa Rozwoju i Technologii, przy współpracy z: Ministerstwem Spraw Zagranicznych oraz Santander Bank Polska SA.

 

 

Do zobaczenia

 

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje