layer-121

Dzieje się w Izbie

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

Zaproszenie na webinarium - Instrument sekurytyzacji w ramach Europejskiego Funduszu Gwarancyjnego

Szanowni Państwo,

w imieniu Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych Programów UE (KPK) oraz Grupy Europejskiego Banku Inwestycyjnego (EBI) zapraszamy na webinarium pt. Instrument sekurytyzacji w ramach Europejskiego Funduszu Gwarancyjnego jako szansa pozyskania ulgi kapitałowej i ochrony przed stratami.

 

Instrument sekurytyzacji jest:

  • najnowszą ofertą udostępnioną przez EFI w roli gwaranta;
  • ofertą gwarancji na istniejący portfel w celu zwolnienia kapitału z przeznaczeniem na budowę nowego portfela transakcji finansowania małych i średnich przedsiębiorstw;
  • uruchomiony ze środków EFG tj. programu utworzonego przez kraje członkowskie UE w odpowiedzi na gospodarcze skutki COVID -19;
  • skierowany m.in. do banków, spółek leasingowych, funduszy, pożyczkowych, instytucji ukierunkowanych na mikrofinansowanie, inwestorów kapitałowych.

 

Webinarium odbędzie się w czwartek 18 listopada br. o godz. 13.00. Podczas spotkania przedstawiciele Europejskiego Banku Inwestycyjnego oraz Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego przekażą informacje o zakresie oferowanego wsparcia oraz zasadach i warunkach współpracy z sektorem instytucji finansowych.

 

Udział w spotkaniu jest możliwy po wcześniejszej rejestracji pod linkiem: formularz rejestracji nie później niż do 17 listopada br.

W odpowiedzi na rejestrację otrzymacie Państwo dane dostępowe do wydarzenia wraz z agendą.

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje