layer-121

Dzieje się w Izbie

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

XXIX Posiedzenie Rady Przedsiębiorców - Zmiany wprowadzone przez Polski Ład w zasadach rozliczania składek na ubezpieczenie zdrowotne obowiązujące od 1 stycznia 2022 r.

 
Szanowni Państwo,

Przypominamy, że tylko do jutra do godz. 08.00 rano trwają zapisy na XXIX Posiedzenie Rady Przedsiębiorców przy Rzeczniku MŚP z udziałem Prezes ZUS, którego tematem są:


Zmiany w zasadach rozliczania składek
na ubezpieczenie zdrowotne
wprowadzane od 01.01.2022 r. 

24.11.2021 r. godz. 11.00


Uchwalony przez Sejm pakiet ustaw nazywany Polskim Ładem ma wejść w życie wraz z początkiem nowego roku kalendarzowego. Aktualnie przepisy oczekują na podpis Prezydenta RP.

 

Mimo krytycznego podejścia Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców oraz większości środowiska przedsiębiorców do niektórych spośród nowych przepisów, a także do ekspresowego tempa uchwalania tak obszernych zmian podatkowych, Rzecznik, mając na względzie konieczność przygotowania się przedsiębiorców do zmian w prawie, zaprasza na XXIX posiedzenie Rady Przedsiębiorców z udziałem Prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w formie wideokonferencji pt. Zmiany w zasadach rozliczania składek na ubezpieczenie zdrowotne wprowadzane od 1 stycznia 2022 r.

 

W trakcie posiedzenia zostaną omówione zarówno zmiany wprowadzane przez Polski Ład, jak i te, wynikające z ustawy o racjonalizacji systemu ubezpieczeń społecznych, wchodzącej w życie również od 1 stycznia 2022 r.

 

UWAGA!
Spotkanie ma charakter otwarty - każdy może wziąć w nim udział pod warunkiem wcześniejszej rejestracji. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronwirusa spotkanie przebiegać będzie w formie wideokonferencji za pomocą platformy ZOOM. Aby otrzymać link i hasło dostępowe do spotkania, proszę o zgłoszenie udziału za pomocą formularza rejestracyjnego: FORMULARZ I AGENDA.

 

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo pod adresem: LINK

Zapraszamy do uczestnictwa!
 

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje