layer-121

Dzieje się w Izbie

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

Wdrażanie nowych technologii z Siecią Badawczą Łukasiewicz i Centrum Oceny Technologii

Zapraszamy na spotkanie organizowane przez Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.

Webinar odbędzie się w formule on-line w dniu 26 stycznia br. w godz. 10.00 – 11.30, agenda znajduje się poniżej.

 

Będziemy śledzić możliwości rozwoju, jakie są dostępne dla pomorskich firm w zakresie innowacji. ym razem wirtualnie wyruszamy do Warszawy! Naszymi gośćmi będą reprezentanci trzeciej co do wielkości sieci badawczej w Europie, czyli Sieci Badawczej Łukasiewicz oraz nowo utworzonej jednostki jaką jest Centrum Oceny Technologii. 

 

Posłuchamy jak rzucić wyzwanie Sieci Badawczej Łukasiewicz, aby eksperci opracowali dedykowane rozwiązania wprost dla naszej firmy. O tym, jak zarabiać znając swoją przyszłość dowiemy się podczas krótkiego wystąpienia nt. foresightu technologicznego, który obecnie postrzegany jest jako skuteczne narzędzie budowania przewagi konkurencyjnej. Zapoznamy się też z case study foresightu dla technologii budowlanych, bo najlepszą inspiracją są właśnie przykłady i dobre praktyki. Spotkanie to także świetna okazja, aby dowiedzieć się więcej o ofercie Centrum Oceny Technologii oraz o tym, jak przejść przez proces wdrożenia innowacyjnych rozwiązań w swojej firmie. Szczegółowa agenda spotkania dostępna w załączeniu.

 

Spotkanie jest bezpłatne, obowiązuje jednak wcześniejsza rezerwacja. Formularz rejestracyjny - KLIKNIJ.

Uwaga: Tylko zarejestrowane osoby otrzymają link do spotkania online!
Sprawdź AGENDĘ!

 

Spotkanie tematyczne jest realizowane w ramach projektu pt. „Smart Progress – Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania”, finansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa 1. Komercjalizacja wiedzy, Działanie 1.1. Ekspansja przez innowacje, Poddziałanie 1.1.1. Ekspansja przez innowacje – wsparcie dotacyjne.

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje