layer-121

Dzieje się w Izbie

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

Targi Feira Hospitalar 2024 w Sao Paulo

ZBH São Paulo organizuje Polskie Stoisko Narodowe na jednych z najważniejszych targów medycznych w Ameryce Łacińskiej. Obejmują one całość szeroko rozumianego sektora medycznego, począwszy od materiałów do analiz i farmacji, poprzez wszelkiego typu urządzenia medyczne, wyposażenie laboratoriów, technologie medyczne, rehabilitację, aż do ratownictwa medycznego. Polskie stoisko organizowane w poprzedniej edycji cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem i są poważne perspektywy na rozwój naszego eksportu tej branży na ogromny rynek brazylijski.

 

Targi odbędą się w dniach 21 – 24 maja br. w São Paulo. Udział w polskim stoisku narodowym jest bezpłatny. Więcej informacji oraz link do formularza rejestracyjnego znaleźć można na stronie: https://www.paih.gov.pl/wydarzenia-zapisy/rekrutacja-feira_hospitalar_2024_sao_paulo/ .

Dokładniejsze informacje o samych targach można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia: https://www.hospitalar.com/en/home.html . Rejestracja jest przyjmowana do 25 marca br.

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje