layer-121

Dzieje się w Izbie

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

Sztuczna Inteligencja (AI) w przemyśle 4.0

Rządy i korporacje wykorzystują sztuczną inteligencję w procesach decyzyjnych, które mogą mieć znaczący wpływ na nasze życie. AI (z ang. artificial intelligence) musi podlegać pod konkretne przepisy, aby uniknąć manipulacji i stronniczości. Jakie to są przepisy?

 

Dowiedz się więcej, weź udział w webinarium:

Przemysł 4.0 - branża produkcyjna i jej wyzwania

15 września 2022 r.

Wstęp wolny, wymagana REJESTRACJA

 

W programie:

 • Marek Amrozy - Prokurent, Kierownik działu efektywności energetycznej, Narodowa Agencja Poszanowania Energii S.A.
  "Praktyczne rozwiązania zastosowane w przedsiębiorstwach w zakresie ISO 50001 - System zarządzania energią wdrożony nie tylko w celach marketingowych."
 • mgr inż. Iwona Sorbian - Instytut Zintegrowanego Rozwoju, Interim Manager ds. wzrostów efektywności, Międzynarodowy Coach ICC|
  "Blaski i cienie efektywności, czyli jakie kluczowe czynniki sukcesu są pomijane przez firmy pracujące nad efektywnością.
  (Podczas tej prelekcji zostaną przytoczone przykłady i praktyczne wskazówki dotyczące reorganizacji firm. Jak uchwycić wszystkie istotne parametry wpływające na efektywność prowadzenia biznesu i jak nimi zarządzać? Dlaczego szablonowe działanie często się nie sprawdza? Dlaczego koncentracja na optymalizacji często nie przynosi zamierzonych rezultatów? Co wtedy, gdy jesteśmy przekonani, że kadra zarządzająca robi to, co może ale ma kiepskich pracowników i dlatego trudno osiągać cele? Co wtedy, gdy od wielu lat podnoszenie tzw. miękkich kompetencji nie przynosi wymiernych rezultatów? Co jeśli to wszystko nie jest prawdą? Na te i wiele innych pytań pojawiają się odpowiedzi podczas tej prelekcji.)
 • Kamila Kwiatkowska - Senior Manager ds. kluczowych klientów, EDORADCA Sp. z o.o. Sp.k.
  "Rozwój firmy dzięki dotacjom unijnym - jak skutecznie przygotować się do aplikowania"
 • dr hab. inż. Paweł Pawlewski – Profesor Politechniki Poznańskiej
  "Jak tworzyć cyfrowe bliźniaki Lean fabryk?"
  (Na przykładzie realizowanego projektu cyfrowego bliźniaka fabryki przedstawiona zostanie metodyka tworzenia cyfrowych bliźniaków z wykorzystaniem LogABS. W trakcie przezentacji pokazana zostanie zgodność z zasadami Lean Manufacturing (PFEP – Plan For Every Part, VA – Value Added Analysis, Yamazumi Diagrams, KanBan, Andons, MilkRun, Takt), co jest wbudowane w narzędzie (w tym symulator 3D), co wyróżnia na rynku i dla kogo jest to adresowane, jak się wpisuje w Przemysł 4.0 -> Digital Twin, jakie dane potrzebne są na wejściu i jakie rezultaty są pokazywane na wyjściu.)
 • Maciej Kubiak - Adwokat, Partner Zarządzający, SKP Ślusarek Kubiak Pieczyk sp.k
  "Sztuczna Inteligencja (AI) w przemyśle 4.0 – wyzwania prawne"
  (Stan regulacji prawnej dot. sztucznej inteligencji (AI) w Polsce i UE; Odpowiedzialność za korzystanie z rozwiązań opartych o AI; Sztuczna inteligencja a własność intelektualna – czyli kto jest twórcą i kto ma prawa; Ryzyka wynikające z wdrażania AI w przedsiębiorstwie i sposoby ich mitygowania)

 

Udział jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Udział jest płatny dla przedstawicieli dostawców usług, rozwiązań informatycznych oraz technologicznych związanych z tematyką konferencji - opłata za osobę wynosi 1000 zł + 23% VAT*

* Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia, bez podania przyczyny.

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje