layer-121

Dzieje się w Izbie

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

Pracodawcy sektora turystycznego poszukiwani!

Gdański Urząd Pracy rozpoczyna nabór pracodawców, zainteresowanych udziałem w targach pracy branży HoReCa, które 12 maja br. odbędą się w centrum handlowym Forum Gdańsk. Chodzi głównie o przedsiębiorców prowadzących działalność związaną z obsługą ruchu turystycznego. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy więc właścicieli hoteli, restauracji, kawiarni, barów, ośrodków wypoczynkowych, biur podróży czy np. hosteli. Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia.

 

Już 12 maja 2022 r. w samym sercu stolicy pomorza, na dziedzińcu centrum handlowego Forum Gdańsk, odbędą się targi pracy branży HoReCa. Wydarzenie kierowane jest do pracodawców działających w szeroko rozumianym sektorze turystycznym, a także do osób, które planują podjąć krótkoterminowe zatrudnienie w sezonie letnim lub chcą na stałe związać się z tą branżą.

 

Rejestracja wystawców
Firmy, które chciałyby poprzez targi znaleźć nowych pracowników na nadchodzący sezon letni, mogą od 5 kwietnia br. zgłaszać swój udział w wydarzeniu. Rejestracja wystawców prowadzona jest w sposób elektroniczny. Wystarczy przesłać na adres mailowy targihoreca@gup.gdansk.pl wiadomość, podając w treści:

  • dane pracodawcy (nazwę oraz nip),
  • wykaz ofert pracy wraz z ich opisem (m.in. nazwa stanowiska pracy, zakres obowiązków, wymagania, data rozpoczęcia pracy),
  • dane kontaktowe do osoby odpowiedzialnej za udział firmy na targach.

 

Oferta targowa
W ramach wydarzenia, organizatorzy zapewniają wystawcom namiot targowy o wymiarach 2 na 3 metra, podstawowe wyposażenie (lada, krzesła), dostęp do sieci elektrycznej oraz bezprzewodowego Internetu. Wystawcy otrzymają również dużą swobodę w aranżacji stoiska wystawienniczego, w tym miejsce do ekspozycji firmowych materiałów promocyjnych.
Podczas targów swoją ofertę będzie mogło zaprezentować łącznie 30 firm działających w branży turystycznej.

 

Dodatkowe informacje
W przypadku pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z doradcami Gdańskiego Urzędu Pracy:

 

 

Organizatorami targów pracy branży HoReCa jest Gdański Urząd Pracy, Gdańska Organizacja Turystyczna oraz Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku. Patronami medialnymi wydarzenia jest portal trojmiasto.pl i Radio ESKA.

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje