layer-121

Dzieje się w Izbie

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

Nowy redaktor naczelny Studio Izba.

Marcin Głuszek został nowym redaktorem naczelnym projektu Regionalnej Izby Gospodarczej - Studio Izba.

 

Wieloletni dyrektor marketingu i rzecznik prasowy PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście. Felietonista publikujący w magazynie Portu Lotniczego Gdańsk „Live and Travel”. 

Autor opowiadań pisanych na zlecenie dla gigantów motoryzacyjnych: LEXUS, PORSCHE, MERCEDES BENZ, HARLEY DAVIDSON. Twórca niekonwencjonalnych korporacyjnych filmów VIDEO.

Autor koncepcji wizerunkowych dla wielu pomorskich firm. Dyrektor marketingu kliniki stomatologii estetycznej Perfect Smile Clinic.

 

  • “To dla mnie bardzo ekscytujące wyzwanie i odpowiedzialność. Jestem pewien, że moja wiedza i doświadczenie dziennikarskie przełożą się na dalsze sukcesy Studio Izba, w którym dostrzegam duży potencjał. Podczas naszych transmisji będzie pojawiało się jeszcze więcej ciekawych i inspirujących tematów. Będziemy dostarczać treści najwyższej jakości, śledzić i omawiać aktualne trendy, gościć ekspertów i praktyków z kraju i ze świata”
     
  • “Znajdą też Państwo u nas informacje o najważniejszych wydarzeniach dotyczących jednostek samorządu terytorialnego. Wraz z zespołem będziemy kontynuowali dalsze prace nad rozwojem projektu. Zależy mi na tym aby Studio Izba było miejscem otwartym na głosy i opinie z różnych stron i środowisk” - podsumowuje Marcin Głuszek.
     

Transmisje odbywają się w każdy wtorek o godzinie 13:00. Streaming dostępny na kanale fb Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza - SPRAWDŹ.

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje