layer-121

Dzieje się w Izbie

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

MT WETEX w Dubaju, 27-29 września 2022 – ostatnie stoiska na najbardziej prestiżowym wydarzeniu dedykowanym zielonym technologiom na Bliskim Wschodzie

Jako światowej klasy wystawa, WETEX co roku przyciąga profesjonalistów z całego sektora energetycznego, włącznie z segmentami technologii inżynierskich.
Wydarzenie skierowane jest m.in. do podmiotów posiadających rozwiązania dotyczące sektorów: Water & Waste Water, Energy Technology, Electrical Fittings, Lighting & Luminaries.

 

Krajowa Izba Gospodarcza oraz MK Business Link, wyłączny przedstawiciel targów WETEX w Polsce, zapraszają do udziału w MT WETEX ‘2022 w dniach 27-29 września 2022 w Dubaju i zachęcają do skorzystania z promocyjnych warunków, które zaoferował organizator wydarzenia.

 

Lokalizacja stoisk znajduje się w sektorze Water, Waste Water, Waste Treatment & Environment, przy pawilonie Ministerstwa Klimatu i Środowiska, wśród największych instytucji rządowych ZEA, a każdy z Wystawców w pakiecie ma zapewnione:


• możliwość ekspozycji swoich produktów/ materiałów marketingowych na dedykowanej przestrzeni 6m2;
• dostęp do konferencji, seminariów, prelekcji na terenie targów;
• wszystkie opłaty związane z targami – ubezpieczenie, opłaty administracyjne;
• marketing package – wpis do katalogu wystawców oraz do listy wystawców na www targów,
• promocję w social media;
• wejściówki dla gości wystawców;
• profesjonalne wsparcie w obsłudze stoiska;
• indywidulaną promocję swojej firmy na mediach społecznościowych przedstawiciela targów.

 

Dodatkowo:
• spotkania biznesowe z 3 partnerami rekomendowanymi przez Dubai Electricity and Water Authority – najważniejszej instytucji rządowej w Dubaju, odpowiedzialnej za strategiczne projekty w kwestii zrównoważonego rozwoju ZEA profesjonalne wsparcie w obsłudze stoiska
• możliwość odbycia wizyty studyjnej w Sustainable City – pierwszym mieście „Net Zero Energy” w Dubaju zasilanym w 100% odnawialną energią

 

Koszt Pakietu wynosi PLN 34 500 + 23% VAT

 

Należy uwzględnić koszt przelotu przedstawicieli Firmy do Dubaju, zakwaterowania na miejscu oraz transport lokalny na targi.


W zakresie zakwaterowania rekomendujemy np. hotel Rove Trade Centre, oddalony o 5 min jazdy od miejsca odbywania się targów. Po Dubaju najwygodniej jest przemieszczać się metrem (targi odbywają się w Dubai World Trade Centre, 300 m od najbliższej stacji metra o tej samej nazwie), bądź taksówkami (koszt taksówki z hotelu na targi w jedną stronę to ok. 20 pln).

 

W zakresie ewent. transportu eksponatów na targi (do zorganizowania we własnym zakresie), możemy zarekomendować Państwu lokalnego spedytora.

 

W przypadku zainteresowania udziałem w wydarzeniu prosimy o pilne wypełnienie krótkiego formularza, który znajduje się TUTAJ

 

 

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje