layer-121

Dzieje się w Izbie

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

KOSZALIN. Spotkanie mediatorów z przedstawicielami wymiaru sprawiedliwości w Sądzie Okręgowym w Koszalinie

Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza wraz z

Sądem Okręgowym w Koszalinie

Z A P R A S Z A

na spotkanie mediatorów z przedstawicielami wymiaru sprawiedliwości

 

 

Spotkanie odbędzie się w dniu 23 czerwca 2023 r. w godz. 10:00 – 12:15 w siedzibie Sądu Okręgowego w Koszalinie przy ul. Waryńskiego 7 w Koszalinie, sala konferencyjna 206.

 

Wymagane są wcześniejsze zapisy pod linkiem: https://app.evenea.pl/event/spotkaniesokoszalin  

 

Program spotkania:

  • Podsumowanie dotychczasowej współpracy Sędziów oraz Mediatorów – Sędzia Izabela Sobolewska, Koordynator ds. Mediacji,  Sąd Okręgowy w Koszalinie.
  • Informacja o działaniach w projekcie Krajowy Rejestr Mediatorów, w tym szkoleniach, seminariach i webinarach oraz wynikach badań – mec. Ireneusz Pawłowski, Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza.
  • Dyskusja i wymiana doświadczeń z uczestnikami spotkania, w tym m.in. tematyka: praktyczne doświadczenia w zakresie możliwości zwiększenia ilości spraw kierowanych do mediacji w okręgu koszalińskim, nowa uchwały Rady ds. ADR z 23 marca 2023 r. w sprawie  przyjęcia standardów kształcenia mediatorów.
  • Omówienie współpracy środowiska przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości i środowiska mediatorów w zakresie promocji mediacji oraz organizacji wydarzeń w Tygodniu Mediacji 2023 r.

 

Spotkanie dedykowane jest Sędziom, innym przedstawicielom wymiaru sprawiedliwości oraz Mediatorom. Warunek uczestnictwa stanowi bycie przedstawicielem którejś z wymienionych grup i podpisanie listy obecności podczas spotkania. W trakcie spotkania przewidziana jest przerwa 15 min. Przewidziany jest catering. 

 Serdecznie zapraszamy.

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Media
Informacje