layer-121

Dzieje się w Izbie

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

KONKURS ARGONAUTÓW

Jesteś pomysłową, kreatywną i zaangażowaną osobą? Zagadnienia z dziedziny LifeScience nie są Ci obce? Chcesz mieć realny wpływ na poprawę jakości życia Twojego i Twoich bliskich? Weź udział w konkursie Argonautów!

 

Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych pomysłów z dziedziny LifeScience. Zgłaszane projekty powinny wpisywać się w obszary takie jak: Biotech, Digital Health, Biogospodarka czy inne rozwiązania poprawiające jakość życia lub zdrowia.

Na autorów najbardziej innowacyjnych prac czekają atrakcyjne nagrody, których pula wynosi łącznie ponad 80 tys. PLN. Składają się na nią nie tylko nagrody finansowe, ale także wsparcie ekspertów w realizacji zgłoszonego pomysłu, miejsce do pracy i prototypowania czy porady prawne.

 

Dla kogo?

Konkurs skierowany jest do innowatorów, którzy dysponują rozwiązaniem bądź pomysłem z dziedziny LifeScience - niezależnie od stażu pracy, doświadczenia czy formy prawnej prowadzonej działalności. Prace będą oceniane
w dwóch kategoriach:

  • Profesjonaliści – tj. sformalizowane zespoły, które dysponują projektem na etapie TRL>3;
  • Entuzjaści – każdy chętny z pomysłem na dowolnym etapie rozwoju.

 

„Konkurs jest jedną z wielu inicjatyw Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego mającą na celu realizację misję wspierania przedsiębiorczości i innowacyjności. Nagrody przygotowane dla laureatów mogą zostać przeznaczone na dowolnie wybrany cel, ale mamy nadzieję, że przyczynią się do dalszych prac nad wyróżnionymi projektami.” - mówi Radosław Wika – Dyrektor Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Prace konkursowe można zgłaszać do 31 października 2021 roku. Wyłonienie finalistów nastąpi w połowie listopada, a ogłoszenie laureatów i wręczenie nagród odbędzie się podczas gali finałowej na konferencji Biotech Daily zaplanowanej na 9 grudnia 2021 w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym.

 

Organizatorem wydarzenia jest Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna w partnerstwie z Polpharma Biologics S.A..

Udział w konkursie jest bezpłatny, warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza znajdującego się
na stronie internetowej konkursu.

 

Więcej informacji dostępnych jest na stronie https://gpnt.pl/konkurs 

 

 

konkurs1konkurs2konkurs3

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje