layer-121

Dzieje się w Izbie

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

Konferencja “Nowa perspektywa. Nowe szanse rozwoju dla pomorskich przedsiębiorców”

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie, podczas którego będą mieli Państwo szansę pozyskać aktualne informacje o planowanych mechanizmach wsparcia ekspansji krajowej, jak i międzynarodowej pomorskich przedsiębiorstw. Prelegenci przedstawią możliwe formy pomocy w zakresie rozwoju oferty produktowej (opracowania nowych produktów i usług), rozwijania działalności B+R, wdrażania wyników prac badawczo-rozwojowych, działalności proeksportowej oraz programów wspierających krajowy ekosystem start-up’owy.

 

Konferencja odbędzie się 17 marca w godz. 10:00 - 17:00, w Hotelu Scandic Gdańsk.

 

Intencją jest pokazanie przedsiębiorcom, w szczególności z województwa pomorskiego, szerokiego spektrum możliwości które dają oferty poszczególnych Instytucji Administracji publicznej w obszarze Funduszy Unijnych. Dodatkowym atutem dla potencjalnych przyszłych Beneficjentów środków unijnych, będzie pozyskanie nowej wiedzy, w tym także inspiracji do dalszego działania i rozwoju firmy.

 

Podczas spotkania zgłębione zostaną możliwe instrumenty finansowe oraz dotacyjne, które pozwolą na sfinansowanie działań firmy, mających na celu opracowanie nowych produktów dostosowanych do oczekiwań odbiorców na rynkach zagranicznych, uzyskanie ochrony praw własności intelektualnej oraz działań skierowanych na pozyskanie partnerów/odbiorców na rynkach zagranicznych.

 

Konferencja jest organizowana przez Regionalną Izbę Gospodarczą Pomorza i objęta jest Patronatem Honorowym Mieczysława Struka Marszałka Województwa Pomorskiego.

Wydarzenie odbędzie się pod Patronatem Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych UE w Polsce.

 

 

Agenda wydarzenia oraz formularz rejestracyjny jest dostępny TUTAJ.

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje