layer-121

Dzieje się w Izbie

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

Kolejne spotkanie z cyklu Pomorska podróż: Komunikacja wewnętrzna w klastrze – jak pozostać w kontakcie z dużą grupą podmiotów?

W imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego serdecznie zapraszamy wszystkich Innowatorów do udziału w kolejnej edycji cyklu spotkań tematycznych pod hasłem: Pomorska podróż. Kierunek Innowacje! Czyli jak skutecznie przygotować i wdrożyć projekt badawczo – rozwojowy?”.

 

Już 2 marca zatrzymamy się na kolejnym przystanku wiedzy pod tytułem „Komunikacja wewnętrzna w klastrze – jak pozostać w kontakcie z dużą grupą podmiotów?” Spotkanie zostanie przeprowadzone dla Państwa przez INFOSHARE.

Celem webinaru jest zapoznanie uczestników z najważniejszymi zasadami komunikacji wewnątrz klastra. Spotkanie poprowadzi Pani dr inż. Marita McPhillips, wykładowca m.in. planowania i zarządzania strategicznego na Politechnice Gdańskiej, a także doświadczona ekspertka w zakresie klastrów i polityki innowacyjnej na rzecz samorządów i PARR.

Jeśli zastanawiacie się, jaka jest rola lidera i zaangażowania partnerów w organizacjach sieciowych, dołączcie do nas i porozmawiajcie z naszą ekspertką, która pokaże Wam niezbędne narzędzia wykorzystywane do komunikacji między dużą grupą podmiotów.

 

Spotkajmy się

2 marca 2022 r. o godz. 10:00 online

 

Zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem formularza:

https://live.infoshare.pl/smart-progress-3

Link do spotkania zostanie przesłany do Państwa przez Wykonawcę spotkania.

 

 

Cykl „Pomorska podróż. Kierunek innowacje!” organizowany jest przez Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w ramach projektu Smart Progress - Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania", finansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

 

 

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje