layer-121

Dzieje się w Izbie

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

Feria Industrial de Bogota

Polska Agencja Inwestycji i Handlu organizuje stoisko na renomowanych targach Feria Industrial de Bogota, które odbędą się w dniach 23˗27 września 2024 r. w Bogocie, Kolumbia.

 

Targi są przeznaczone dla przedsiębiorców szeroko rozumianego sektora przemysłowego obejmującego różne typy maszyn i narzędzi, technologie, surowce, komponenty, usługi i pochodne.

 

Feria Industrial de Bogota to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w Kolumbii i szerzej Ameryki Łacińskiej oraz Karaibów.  Targi są organizowane przez największą i najbardziej renomowaną w Kolumbii firmę wystawienniczą Corferias. W poprzedniej edycji uczestniczyło ponad 450 wystawców z 14 państw (zarówno latynoamerykańskich, jak i karaibskich oraz europejskich), a targi odwiedziło ca 36 tys. przedsiębiorców.

 

Targom będą towarzyszyły równoległe wystawy - ExpoPlast poświęcone szeroko rozumianemu sektorowi tworzyw sztucznych i opakowań, a także ExpoAcaire przeznaczone dla przedsiębiorców z branży chłodniczej, klimatyzacji i wentylacji.

 

Obecność na stoisku PAIH zapewnia bezpłatną możliwość:

  • zaprezentowania autorskich produktów i usług,
  • wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami,
  • skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH.
     

Przedsiębiorca ponosi jedynie koszty przylotu i pobytu oraz koszty logistyczne, tj. spedycji towarów i materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów.

 

Bliższe informacje nt. tych targów można znaleźć na stronie organizatora ( https://feriainternacional.com/en/ ) oraz na stronie PAIH (tu także link rejestracyjny - https://www.paih.gov.pl/events/feria-industrial-de-bogota-2024/ .

Zgłoszenia są przyjmowane do 26 lipca 2024 r.

W razie jakichkolwiek pytań proszę je kierować pod adresami: anna.dobrzycka@paih.gov.pl i/lub tomasz.bajon@paih.gov.pl.

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje