layer-121

Dzieje się w Izbie

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

Biznesowy Okrągły Stół Polska - Turcja, 12 września 2022

Zapraszamy na V sesję Polsko-Tureckich Konsultacji Gospodarczych, w których na zaproszenie Ministra Handlu Turcji P. M. Muş będzie uczestniczył  P. Waldemar Buda,  Minister Rozwoju i Technologii RP.

Biznesowy Okrągły Stół odbędzie się już 12 września 2022 r. w Ankarze.  Z okazji Konsultacji Gospodarczych planowany jest tego samego dnia Business Round Table przedsiębiorców obu krajów, który otworzyliby Minister W. Buda i Minister M. Muş.

 

Krajowa Izba Gospodarcza we współpracy z Polsko-Turecką Izbą Gospodarczą oraz Polską Agencją Handlu i Inwestycji, a także Zagranicznego Biura Handlowego w Stambule, będzie realizować udział polskich przedsiębiorców w wydarzeniu.

Ze strony tureckiej za organizację business Roundtable odpowiadać będzie DEIK (Rada ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranicą), instytucjonalny partner KIG w Turcji.

Turcja od wielu lat pozostaje jednym z naszych najważniejszych i największych zagranicznych partnerów gospodarczych, a potencjał handlowy istniejący pomiędzy obydwu krajami wciąż oferuje wiele możliwości do wykorzystania.

 

Szczegóły są dostępne TUTAJ.

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje