layer-121

Dzieje się w Izbie

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

Akademia Gwiazd Biznesu - Zainwestuj w Swój Biznes. Zmiany, które przyczynią się do poprawy kondycji firmy w branży HoReCa

 

 

Akademia Gwiazd Biznesu, która odbędzie się 21 listopada w Gdańsku będzie poświęcona rozwojowi działalności. Odpowiemy na pytanie jak reagować na zmiany, aby uzyskać szereg korzyści. Jak inwestować, aby zmniejszyć ponoszone koszty, a także dotrzeć do nowych klientów czy poprawić jakość dotychczasowych usług. W rezultacie jakie działania pozwalają uzyskać dodatkową przewagę konkurencyjną.


Akademia Gwiazd Biznesu to cykl spotkań z przedsiębiorcami, które organizuje Fundusz Regionu Wałbrzyskiego. W czasie warsztatów i konferencji poruszane są ważne tematy dotyczące głównie sektora Mikro, Małych i Średnich Firm. Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do przedstawicieli firm - właścicieli i kadry zarządzającej, a także do samorządów i instytucji, stawiających na rozwój lokalnego biznesu.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc dostępnych dla gości jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

AGENDA I REJESTRACJA

 

Nie każdy przedsiębiorca w swoim portfelu znajdzie środki finansowe, które pozwolą na bezpieczne zrealizowanie inwestycji związanych z rozwojem własnej firmy. Na szczęście z pomocą przychodzą przeznaczone do tego instrumenty finansowe. Dzięki nim biznes nie zostanie w tyle za konkurencją. O możliwościach osiągania celów inwestycyjnych opowiedzą przedstawiciele firm i instytucji.

 

Organizatorami wydarzenia są: Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza, FRW Pomorskie, FRW Media Group Sp. z o.o., naszbiznes24.pl.

Partnerami wydarzenia są: Twoje Finansowe Centrum, Polska Grupa Wodorowa, Kaszubski Fundusz Przedsiębiorczości, Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku.

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje