layer-121

Dzieje się w Izbie

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

Zaproszenie na webinary - Ulga B+R oraz Sieciowanie współpracy

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego zaprosza  wszystkich Innowatorów do udziału w kolejnych spotkaniach tematycznych w ramach cyklu: „Pomorska podróż. Kierunek Innowacje! Czyli jak skutecznie przygotować i wdrożyć projekt badawczo – rozwojowy?”.

 

„Jak napędzać rozwój firmy poprzez mechanizm ulgi podatkowej na prace B+R oraz własność intelektualną?”

UWAGA!  Zaproszenie online - wyświetl filmik

 

Celem tego webinaru jest zapoznanie uczestników z najnowszą wiedzą z zakresu ulgi podatkowej na prace B+R, którą mogą wykorzystać w projektach z zakresu rozwoju przedsiębiorczości i innowacji. Porozmawiamy o tym, jak definiować projekty B+R oraz jakie kategorie kosztów kwalifikowalnych uprawniają nas do skorzystania z ulgi na działalność badawczą. Nasza ekspertka, Pani Beata Cichocka – Tylman, wskaże także jakie korzyści dla biznesu wynikają z zastosowania mechanizmu ulgi podatkowej na prace B+R.

 

Termin spotkania: 30 marca, w godzinach 10.00 – 13.00.

Zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem formularza: http://bit.ly/2PfPuYT

Szczegółowa agenda - SPRAWDŹ.

 

 

„Sieciowanie współpracy w środowisku międzynarodowym”

Celem tego webinaru jest pokazanie uczestnikom korzyści, narzędzi i wyzwań związanych ze współpracą międzynarodową. Odpowiemy na pytania jak poszukiwać pomysłów na projekty ponadnarodowe oraz w jaki sposób tworzyć i utrzymywać sieci ułatwiające zbieranie informacji o rynkach zagranicznych. Nasz ekspert, Pan Bartosz Lipnicki, omówi także czego oczekiwać od partnera międzynarodowego oraz w jaki sposób nawiązać trwałe relacje międzynarodowe.

 

Termin spotkania: 2 kwietnia, w godzinach 10.00 – 13.00.

Zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem formularza: https://zoom.us/webinar/register/WN_I32TXZt-QAmDZLhuErHjmg

Szczegółowa agenda - SPRAWDŹ.

 


Link do spotkania zostanie przesłany tylko do zarejestrowanych osób przez Wykonawców webinarów – Instytut Kreowania Przedsiębiorczości (spotkanie 30 marca br.) oraz Alfabeat (spotkanie 2 kwietnia br.)

 

Spotkania tematyczne są realizowane w ramach projektu pt. „Smart Progress – Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania”, finansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa 1. Komercjalizacja wiedzy, Działanie 1.1. Ekspansja przez innowacje, Poddziałanie 1.1.1. Ekspansja przez innowacje – wsparcie dotacyjne.

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje