layer-121

Dzieje się w Izbie

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

Zaproszenie na webinar: Łańcuch dostaw odporny na kryzys – jak zapewnić ciągłość procesu zakupowego?

W imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, zapraszamy wszystkich Innowatorów do udziału w cyklu spotkań tematycznych pod hasłem: „Pomorska podróż. Kierunek Innowacje. Czyli jak skutecznie przygotować i wdrożyć projekt badawczo – rozwojowy?" 

 

  • Formuła wydarzenia: online (Platforma ZOOM)
  • 9 czerwca zatrzymamy się na przystanku „Łańcuch dostaw odporny na kryzys – jak zapewnić ciągłość procesu zakupowego?"

 

Podróże mają to do siebie, że czasem nie wszystko idzie zgodnie z planem. Natrafiamy na opóźnienia czy nieprzewidzianą zmianę trasy, co często kosztuje sporo nerwów! Dlatego obecnie realizujemy trzecią część naszych spotkań zatytułowaną „Turbulencje w podróży. Czyli jak z kryzysu uczynić szansę na sukces?". Chcemy pokazać wszystkim Innowatorom, że nawet z drobnych tarapatów zawsze jest jakieś wyjście!

 

Najbliższe spotkanie dotyczyć będzie łańcucha dostaw. Podczas tego webinaru uczestnicy dowiedzą się jaka jest rola łańcucha dostaw w budowaniu wartości dodanej oraz jak definiować silne i słabe strony oraz ryzyka w łańcuchu dostaw. Ekspert – Tomasz Malicki poruszy także problematykę kryzysu w zapewnieniu ciągłości procesu zakupowego oraz podpowie jak działać w nieprzewidywalności.

 

W ostatniej części spotkania słuchacze będą mieli możliwość przedyskutowania nurtujących kwestii podczas sesji „Pytań i odpowiedzi" z ekspertem prowadzącym.

 

Zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem formularza - TUTAJ

 

Link do spotkania zostanie przesłany w dniu wydarzenia.

 

 

Spotkanie tematyczne jest realizowane w ramach projektu pt. „Smart Progress – Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania", finansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa 1. Komercjalizacja wiedzy, Działanie 1.1. Ekspansja przez innowacje, Poddziałanie 1.1.1. Ekspansja przez innowacje – wsparcie dotacyjne.

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje