layer-121

Dzieje się w Izbie

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

Zapraszamy na spotkanie z pracodawcami organizowane przez Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na trzecie z cyklu spotkań zdalnych dla pracodawców organizowanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku i powiatowe urzędy pracy. Spotkanie zdalne pn. „Zatrudnianie pracowników i rozwój zespołu – usługi urzędów pracy dla pracodawców” odbędzie się 20 października 2021 r.

 

Zdarza się, że przedsiębiorcy nie wiedzą, że mogą korzystać z profesjonalnych i bezpłatnych usług urzędów pracy. Tymczasem wsparciem służą doradcy zawodowi, którzy  mogą towarzyszyć pracodawcy w procesie rekrutacji i wspomóc w doborze kandydatów z odpowiednimi kwalifikacjami, podpowiedzieć jak skutecznie zarządzać zespołem, motywować i inspirować do działania, by dobrze wykorzystać ich potencjał, możliwości i talenty. Z kolei doradcy EURES podpowiedzą, gdzie i jak szukać pracowników w innych krajach europejskich oraz zatrudniać ich w swoich firmach.

 

Uczestnicy spotkania uzyskają praktyczne wskazówki oraz zaktualizują swoją wiedzę dotyczącą możliwości zatrudniania pracowników i rozwoju zespołu z urzędami pracy. W trakcie spotkania będzie można zadawać pytania na czacie, a tuż po nim skontaktować się z pracownikami urzędów pracy, aby dopytać o szczegóły.

 

Jak się zapisać na spotkanie?

Wysyłając zgłoszenie na adres spotkania@wup.gdansk.pl. W treści wiadomości należy podać imię oraz nazwisko uczestnika, nazwę firmy oraz miejscowości, w której ma ona siedzibę.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 19 października 2021 r. Przed spotkaniem, które odbędzie się na platformie Zoom, uczestnicy otrzymają link do wydarzenia.

 

Program wydarzenia jest dostępny TUTAJ.

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje