layer-121

Dzieje się w Izbie

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

Zapraszamy na spotkanie: AI and data management in logistics and ports

W imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, Izraelskiej Misji Handlowo-Gospodarczej w Polsce – Ambasady Izraela w Warszawie (https://itrade.gov.il/poland/) oraz Fundacji Interizon (https://interizon.pl/pl/), zapraszamy do udziału w wydarzeniu promującym izraelskie i polskie technologie w zakresie innowacji, badań i rozwoju. Najbliższe spotkanie pozwoli Państwu zapoznać się z tematyką sztucznej inteligencji i zarządzania danymi w logistyce, transporcie i portach oraz aktualnymi możliwościami dla polskich i izraelskich firm z tych sektorów. Celem spotkań jest znalezienie partnerów do różnego rodzaju współpracy (handlowej, technologicznej, usługowej, produkcyjnej, inwestycyjnej, badawczej lub naukowej).

 

Spotkanie pn.: „AI and data management in logistics and ports” odbędzie się 25 marca br. o godz. 10:00 – 12:30 na platformie Zoom.

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja na stronie wydarzenia - KLIKNIJ.

 

Agenda spotkania:

10:00 - 10:05 – Opening (Partnerzy: Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Izraelska Misja Handlowo-Gospodarczej w Polsce – Ambasada Izraela w Warszawie)

10:05 - 10:20 – AI for Ports – Ashod Port – ekspert z Izraela

10:20 - 10:35 – IoT in maritime domain – ekspert z Polski

10:35 - 10:50 – Aera of ports in Pomorskie – ekspert z Polski

10:50 - 11:50 – AI technologies for port and logistics – increasing efficiency? Panel dyskusyjny – eksperci z Polski i Izraela

11:50 - 12:30 – Skuteczna komercjalizacja produktów/usług – Prezentacje firm i projektów z Polski i Izraela

12:30 - 12:35 – Summary and closing

 

 

Zwracamy się do Państwa z prośbą o uzupełnienie krótkiej ankiety informacyjnej. Zależy nam na poznaniu Państwa oczekiwań i potrzeb związanych z chęcią nawiązania współpracy z izraelskimi podmiotami. Pozwoli nam to na lepsze dopasowanie działań oraz programów spotkań nadchodzących wydarzeń a także zaplanowanie indywidualnych spotkań B2B.

Link do ankiety: https://forms.gle/uQPwszREUhJ55DJq7

 

UWAGA! Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim. Szczegółowa agenda w załączeniu.

 

Załączniki: AGENDA

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje