layer-121

Dzieje się w Izbie

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

Zadbaj o atrakcyjny wizerunek swojej organizacji na rynku pracy - zaproszenie na webinar.

W imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji cyklu spotkań tematycznych pod hasłem: „Pomorska podróż. Kierunek Innowacje!”.


Już 23 lutego zatrzymamy się na przystanku pod nazwą „Kultura organizacji i innowacji – jak być pracodawcą pierwszego wyboru?". Spotkanie zostanie przeprowadzone dla Państwa przez Startup Academy Poland.


Kultura organizacyjna w firmie, chociaż na pozór niewidoczna, ma bardzo duże znaczenie w działaniu każdego podmiotu. To dzięki kulturze organizacji firma może wyróżnić się na tle innych oraz być postrzegania przez potencjalnych pracowników czy absolwentów jako pracodawca pierwszego wyboru.

 

Dlatego kolejne spotkanie tematyczne poświęcone zostanie właśnie warunkom tworzenia kultury organizacyjnej każdego podmiotu! Odpowiemy sobie na pytania jak określić misję, wizję i wartość organizacji w kontekście innowacji, w jaki sposób motywować pracowników do podejmowania pro-innowacyjnych działań i jak budować lojalność pracowników.


Spotkanie poprowadzi Pan Michał Misztal, trener biznesu, koordynator i twórca licznych programów nauczania przedsiębiorczości.


Szczegółowy program wydarzenia wraz z linkiem do rejestracji dostępne są TUTAJ.

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje