layer-121

Dzieje się w Izbie

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

Za nami szkolenie z E-eksportu!

Za nami szkolenie z E-eksportu, organizowane wspólnie z Krajową Izbą Gospodarczą, autorem projektu cross-border.pl oraz Amazon.

 

6 czerwca w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni odbyło się wydarzenie, podczas którego przedsiębiorcy poznali kulisy e-eksportu. Uczestnicy zapoznali się bliżej z portalem cross-border.pl, na którym są praktyczne know-how na temat sprzedaży eksportowej w kanałach online oraz wiele innych możliwości, takich jak baza kontaktów biznesowych, wyszukiwarka marketplace’ów i nie tylko!

 

O przygotowaniu się do ekspansji na rynkach zagranicznych opowiedzieli specjaliści z Cinkciarz.pl - Klaudia Gajda, Business Development Expert oraz Grzegorz Chowaniec, Business Development Expert.

 

Piotr Snopek, Dyrektor sprzedaży i marketingu z Paszport do eksportu przedstawił możliwości uzyskania wsparcia biznesowego i finansowego w zakresie wdrażania innowacji, rozwiązań konkurencyjnych, a także rozwoju sprzedaży produktów w krajach UE oraz całego świata.

 

Marcin Bukowski, Fast White Cat opisał 5 kroków do rozsądnej ekspansji zagranicznej i zainspirował uczestników do skorzystania z doświadczenia większych firm. W trakcie szkolenia uczestnicy dowiedzieli się także o rozliczaniu VAT OSS w praktyce, o którym mówiła Anna Szafraniec z ASB Group.

 

Solidną dawką wiedzy na temat sprzedaży na platformie Amazon podzieliła się Katarzyna Śliwińska, z kolei Damian Wiszowaty z Gonito na przykładzie case study potwierdził możliwości wspomnianego marketplace’u.

 

 

  • Szkolenie było organizowane przez Krajową Izbę Gospodarczą, autora projektu cross-border.pl, Amazon oraz Regionalną Izbę Gospodarczą Pomorza.
  • Partner Strategiczny – Pomorski Park Naukowo-Technologiczny.
  • Patroni Honorowi: Ministerstwo Rozwoju i Technologii; Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk; Agencja Rozwoju Pomorza S.A.; Inkubator STARTER; Prezydent Miasta Gdyni Aleksandra Kosiorek; Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna.
  • Patroni Medialni: Radio Gdańsk; Newseria Biznes, Newseria Innowacje.

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje