layer-121

Dzieje się w Izbie

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

Z wizytą u firmy członkowskiej PIKA Sp z o.o.

 

28 kwietnia mieliśmy przyjemność gościć w nowoczesnej siedzibie firmy PIKA, która od 2008 roku należy do grona firm członkowskich Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza. 

 

Pika jest liderem w zakresie efektywnego i innowacyjnego zarządzania informacją oraz obiegiem dokumentacji, cenionym ekspertem i zaufanym partnerem wielu największych polskich firm w różnych segmentach rynku. Zapewnia inteligentne rozwiązania automatyzacji, zarządzania i archiwizacji dokumentów.

 

Spotkaliśmy się z Leszkiem Kalkowskim, Prezesem Zarządu PIKA, który jest również Członkiem Honorowym RIGP i  Współzałożycielem Izby oraz Panią Agnieszką Guzek Marketing Managerem PIKA. Regionalną Izbę Gospodarcza Pomorza reprezentowali: Damian Mucha, Dyrektor ds. rozwoju i Justyna Błaszak - Gondek, Manager ds. rozwoju członkostwa. 

 

Rozmawialiśmy o transformacji cyfrowej, o tym, jak dynamicznie zmienia się otoczenie biznesu i profesjonalnym zarządzaniu informacją cyfrową jako elementów przewag konkurencyjnych.

 

Poruszyliśmy wątki edukacyjne leżące w zainteresowaniu zarówno firmy PIKA jak i Izby, nakreśliliśmy kierunki wspólnych inicjatyw m.in zaangażowanie Izby w obchody jubileuszu 30 - lecia istnienia firmy, czy też wykorzystanie doświadczeń w budowie partnerstw i wsparcia dla lokalnego, pomorskiego biznesu.

 

 

 

 

 

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje