layer-121

Dzieje się w Izbie

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

Wspieranie zatrudnienia – spotkanie dla pracodawców

Przyjęcie pracownika do firmy wiąże się z kosztami, ale część z nich można pokryć ze środków przekazywanych przez urzędy pracy. W grudniu zapraszamy pracodawców na spotkanie online w tym temacie.

Pomorscy pracodawcy, którzy planują powiększenie zespołu w firmie, ale nie są przekonani, czy udźwigną związane z tym wydatki, mogą korzystać z różnych form pomocy finansowej oferowanej przez pomorskie urzędy pracy. Takie wsparcie pomaga zredukować koszty związane np. z wynagrodzeniem, składkami, badaniami czy wyposażeniem miejsca pracy.

 

8 grudnia odbędzie się bezpłatne spotkanie online pt. „Miejsca pracy. Wsparcie finansowe dla pracodawców”, podczas którego eksperci z powiatowych urzędów pracy podpowiedzą, co pracodawca może zrefundować i jak korzystać ze świadczeń wspierających zatrudnienie.

 

 

! Ważne informacje dla pracodawców

 

 

W trakcie spotkania specjaliści przybliżą m.in. tematy związane z tym, jak:

  • refundować koszty wyposażenia miejsca pracy,
  • pozyskać osobę do prac interwencyjnych i otrzymać refundację jej wynagrodzenia oraz składek,
  •  przyjąć do firmy na staż osobę bezrobotną.

Na spotkanie zapraszają Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku oraz powiatowe urzędy pracy z Pomorza. Odbędzie się ono w ramach cyklu „Urzędy pracy wspierają pomorskich pracodawców".

 

Więcej na:  https://wupgdansk.praca.gov.pl/pracodawca

 

Jak się zapisać na spotkanie?

 

Wysyłając zgłoszenie na adres spotkania@wup.gdansk.pl. Prosimy, aby podać w nim imię oraz nazwisko uczestnika, nazwę firmy oraz miejscowości, w której ma ona siedzibę.

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje