layer-121

Dzieje się w Izbie

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

Webinarium o sektorze medycznym w Meksyku

Zagraniczne Biuro Handlowe w Meksyku zaprasza na bezpłatne webinarium poświęcone możliwościom eksportowym szeroko rozumianego sektora zdrowotnego na rynek meksykański. 

19 czerwca br. o godz. 15.00

 

Do udziału w tym wydarzeniu zaproszeni są producenci i eksporterzy urządzeń medycznych, farmaceutyków i suplementów diety.   W trakcie webinarium zostaną przedstawione trendy i możliwości w meksykańskim sektorze medycznym, praktyczne porady dot. eksportu tego asortymentu na rynek meksykański, zasady rejestracji oraz informacje o najważniejszych dystrybutorach sprzętu medycznego i największych sieciach aptek Meksyku.

 

Webinarium odbędzie się w języku polskim, z udziałem ekspertów polskich i meksykańskich.

 

Duże zapotrzebowanie oraz nowoczesna polityka zdrowotna sprawiają, że Meksyk jest szczególnie otwarty na sprowadzanie z zagranicy sprzętu medycznego oraz wyposażenia szpitali - aż 35% sprzętu medycznego wykorzystywanego w Meksyku pochodzi z importu. Rynek meksykański jest też bardzo perspektywiczny dla producentów farmaceutyków i suplementów diety. Meksyk jest drugim importerem produktów farmaceutycznych w regionie LATAM (Statista Research Department, 2023), a wartość rynkowa kategorii suplementów diety według przewidywań sięgnie do 2025 r. pułapu 946,6 mln USD (wzrost o 12,5% w stosunku do 2022 r.). Meksyk jest też 15. co do wielkości rynkiem produktów farmaceutycznych na świecie i drugim w Ameryce Łacińskiej.

 

Formularz rejestracyjny znajdą Państwo pod linkiem: https://www.paih.gov.pl/events/sektor-medyczny-w-meksyku-urzadzenia-medyczne-farmaceutyki-i-suplementy-diety-uwarunkowania-i-szanse/ 

 

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje