layer-121

Dzieje się w Izbie

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

Targi sprzętu medycznego w Brazylii

Polska Agencja Inwestycji i Handlu organizuje Polskie Stoisko Narodowe na ważnych brazylijskich targach sektora sprzętu medycznego na targach Feira Hospitalar 2023. Wydarzenie odbędzie się w São Paulo (Brazylia), w dniach 23-26 maja 2023 r.

 

Ta impreza wystawiennicza to atrakcyjna propozycja dla polskich firm, które planują ekspansję na rynek brazylijski i inne rynki latynoamerykańskie, to szansa na wypromowanie własnej marki oraz nawiązanie nowych kontaktów biznesowych z ważnymi graczami z branży medycznej.

 

Targi obejmują takie sektory jak:

  • technologia i sprzęt medyczny,
  • infrastruktura i architektura,
  • rehabilitacja i fizjoterapia,
  • materiały eksploatacyjne i ortopedia,
  • opieka domowa i sprzęt,
  • diagnostyka i laboratoria.
     

W ramach stoiska PAIH uczestnicy będą mieli do dyspozycji 48 m2 w części międzynarodowej targów. Możliwość udziału w targach będzie miało osiem polskich firm. Każda z firm uczestniczących otrzyma przestrzeń do ekspozycji swojego stanowiska oraz możliwość wyświetlania materiałów promocyjnych na ekranie. Na stoisku nie zabraknie również miejsca do rozmów B2B. ZBH São Paulo zapewnia pomoc w poszukiwaniu odpowiednich partnerów oraz w spotkaniach B2B.

 

Udział w targach jest dla przedsiębiorcy bezpłatny, pokrywa on jedynie koszty logistyczne, tj. spedycji towarów i materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. Aby móc wystawić próbki na targach niezbędne jest jak najszybsze rozpoczęcie procesu importu tymczasowego.

 

Wszystkich zainteresowanych udziałem w targach prosimy o kontakt: karolina.orlandi@paih.gov.pl . Tam należy także kierować wszelkiego typu pytania.

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje