layer-121

Dzieje się w Izbie

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

Stwórz wyjątkową inicjatywę razem z Powiślańską Szkołą Wyższą!

Powiślańska Szkoła Wyższa jest uczelnią prywatną o profilu medycznym, działającą w województwie pomorskim już od 25 lat. Posiada 4 lokalizacje w takich miastach jak: Gdańsk, Toruń, Kwidzyn i Kościerzyna. Kształci studentów na takich kierunkach jak Pielęgniarstwo I i II stopnia jak i w formie studiów pomostowych, Ratownictwo Medyczne, Położnictwo, Kosmetologia, Dietetyka oraz Ekonomia. Uczelnia jako jedyna spośród prywatnych instytucji szkolnictwa wyższego na pomorzu kształci studentów na kierunku Nursing- English Division. Jako jedyna uczelnia prywatna na pomorzu posiada swoje własne Centrum Symulacji Medycznych, które również chętnie udostępnia partnerom. 

 

Uczelnia jest jedną z najbardziej rozwiniętych międzynarodowo uczelni w całym kraju, a co roku zdobywa z tego tytułu nagrody. Powiślańska Szkoła Wyższa dba o komfort studentów i jej pracowników, otwierając przed wszystkimi nowe możliwości.

 

Instytucja aktywnie poszukuje firm do współpracy w zakresie wizyt studyjnych, staży i praktyk, tworzenia/ aplikowania o wspólne projekty krajowe i międzynarodowe, tworzenie konferencji naukowych/ tematycznych czy otwieranie wspólnych kierunków. PSW jest uczelnią aktywną, chcącą zmieniać rzeczywistość, a współpraca jest dla nas kluczowa. 

 

Jeśli byliby Państwo zainteresowani zdobyciem większej ilości informacji, serdecznie zapraszamy do kontaktu z p. mgr Julią Osuch, Pełnomocnik Senatu ds. Współpracy Instytucjonalnej na adres e-mail: wspolpraca_instytucje@psw.kwidzyn.edu.pl  lub pod numerem telefonu: + 48 795 414 688. 

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje