layer-121

Dzieje się w Izbie

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

Seminarium online: Ameryka Łacińska: ¡Vamos a Mexico!

Zapraszamy na wydarzenie, które odbędzie się  22 kwietnia o godzinie 15:00, w ramach cyklu spotkań przybliżających polskim przedsiębiorcom rynki państw latynoamerykańskich. 


Organizatorzy - przy współpracy z instytucjami patronującymi, Ambasadą Meksyku w Polsce, Polską Agencją Inwestycji i Handlu oraz Santander Bank - zaprezentują m.in. możliwości rynku szanse i zagrożenia, różnice prawne i taryfowe oraz kulturowe, wraz z narzędziami bankowego wsparcia finansowego. 

 

Organizatorami wydarzenia są: Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza, Krajowa Izba Gospodarcza i Polsko - Latynoamerykańska Rada Biznesu.

Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych objęły wydarzenie patronatami.Prelegentami będą m.in: Kierownik ZBH w Ciudad de Mexico, przedstawiciel Polsko - Latynoamerykańskiej Rady Biznesu oraz reprezentanci Santander Bank Polska. Przewidziane są także wystąpienia Ambasadora Meksyku w Polsce oraz Ambasadora Polski w Meksyku.


Podczas seminarium reprezentanci polskich firm (ORBITVU i Glovo) i ich meksykańskich przedstawicielstw, podzielą się praktycznymi doświadczeniami w działaniach na rynku.

Do zobaczenia!

 

Agenda i rejestracja - KLIKNIJ.

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje