layer-121

Dzieje się w Izbie

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

Program akceleracyjny dla młodych projektów biznesowych Warsaw Booster

Szanowni Państwo

 

Pod egidą partnera KIG - Miasta St. Warszawy, rozwija się program akceleracyjny dla młodych projektów biznesowych zainteresowanych szybkim wypłynięciem na stołecznym rynku, poznaniem decydentów korporacyjnych, aniołów biznesu i funduszy venture capital.  Najnowsza, 8 edycja tego programu, będzie unikalną szansą rozwojową dla startupów oraz zespołów, które dopiero rozważają rozpoczęcie działalności biznesowej. 

 

Celem Warsaw Booster’21  jest wsparcie najlepszych projektów technologicznych w doskonaleniu kompetencji biznesowych oraz budowania relacji z ponad 50 partnerami instytucjonalnymi, organizacjami i firmami będącymi liderami w swych branżach. Uczestnicy otrzymają indywidualne i dopasowane do ich najpilniejszych potrzeb wsparcie doradców programu oraz mentorów z kilkudziesięciu firm, korporacji, organizacji społecznych.

 

W tegorocznej edycji przedstawiciele partnerów korporacyjnych i społecznych podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem zarówno na etapie akceleracji, jak i w procesie mentoringu.

Inicjatorem programu jest Miasto St. Warszawa, które ufundowało nagrody o łącznej wartości 87 500 zł.

 

W edycji Warsaw Booster’21 poszukiwane będą rozwiązania, produkty lub usługi, które opierają się na takich technologiach jak:

  • sztuczna inteligencja (AI),
  • internet rzeczy (IoT),
  • analiza wielkich zbiorów danych (big data),
  • przetwarzanie danych w chmurze obliczeniowej (cloud computing),
  • wirtualna rzeczywistość (VR) i rozszerzona rzeczywistość (AR).

Warsaw Booster zgłoszenia przyjmuje tylko do 5 września poprzez ten formularz.

 

Zapraszamy!

 

J.G.

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje