layer-121

Dzieje się w Izbie

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

Prezes Zarządu RIGP dołączył do grupy roboczej, która wypracuje tegoroczną formułę konkursu o Nagrodę Pomorską Gryf Gospodarczy.

Prezes Zarządu Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza, Jarosław Filipczak, zaangażowany w działania Pomorskiej Rady Przedsiębiorczości otrzymał zaproszenie do udziału w pracach grupy roboczej, która wypracuje tegoroczną formułę konkursu o Nagrodę Pomorską Gryf Gospodarczy.

 

W tym roku zadaniem grupy będzie aktualizacja wybranych kategorii konkursowych oraz dostosowanie potrzeb systemu zgłaszania wniosków on-line, mając na względzie doświadczenia zebrane podczas ubiegłorocznych prac Kapituły Konkursu.

 

Gryf Gospodarczy jest jedną z najbardziej cenionych regionalnych nagród, przyznawaną wspólnie przez organizacje samorządu gospodarczego i marszałka województwa pomorskiego.

 

Celem konkursu jest promocja postaw przedsiębiorczych, wsparcie i inicjowanie przedsięwzięć innowacyjnych i prorozwojowych. Chodzi szczególnie o takie działania, które są zbieżne z celami Strategii Rozwoju Województwa Pomorskiego 2030, a także upowszechnianie dobrych praktyk w biznesie.

 

W ciągu ponad 20 lat finalistami nagrody zostało kilkaset najlepszych pomorskich przedsiębiorstw, które poprzez swoje osiągnięcia i sukcesy szczególnie wpłynęły na rozwój regionu. Byli oni wielokrotnie nominowani do innych prestiżowych nagród gospodarczych, takich jak np. Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP czy Nagroda Polskiej Rady Biznesu.

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje