layer-121

Dzieje się w Izbie

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

Pomóż nam lepiej rozpoznać zapotrzebowania rynku pracy na pojawiające się zaawansowane umiejętności cyfrowe!

Jesteś managerem lub właścicielem firmy? Jesteś odpowiedziały/a za HR w firmie?
Pomóż nam lepiej rozpoznać zapotrzebowania rynku pracy na pojawiające się zaawansowane umiejętności cyfrowe w świetle dynamicznego rozwoju technologii!

 

 

W dzisiejszym świecie, umiejętności cyfrowe stają się niezbędne dla skutecznej pracy i konkurencyjności firm. Projekt KE LevelUp jest inicjatywą Unii Europejskiej, mającą na celu wsparcie przedsiębiorstw w doskonaleniu umiejętności cyfrowych swoich pracowników. Celem naszego badania jest zrozumienie aktualnych potrzeb polskich firm w zakresie umiejętności cyfrowych oraz identyfikacja obszarów, w których wymagane są dalsze inwestycje w rozwój tych umiejętności. Dlatego stworzyliśmy krótki kwestionariusz dla właścicieli firm i menedżerów takich jak Ty.

 

Poświęć dosłownie 5 minut na wypełnienie ankiety i udostępnienie jej swoim kolegom: https://forms.gle/mXzE7UxudBRKmyfZ9 

 

Twoja opinia jako managera i właścicieli firm jest niezwykle cenna dla nas, abyśmy mogli dostosować nasze programy szkoleniowe do rzeczywistych potrzeb rynku. Dzięki temu Ty i Twoi koledzy będziecie w pierwszej kolejności informowani o dostępnych szkoleniach dofinansowanych w ramach programu Dital Europe Programm (DIGITAL) ze środków Unii Europejskiej.

 

???? W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym zespołem pod adresem e-mail: levelup@rigp.pl lub numerem telefonu: 665 771 277

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje