layer-121

Dzieje się w Izbie

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

Pomorska podróż. Kierunek innowacje! Cykl 2: Paliwo dla innowacji - czyli jak zwiększyć szansę na komercjalizację? “Ocena innowacji”

W imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego serdecznie zapraszamy wszystkich Innowatorów do udziału w cyklu spotkań tematycznych pod hasłem: „Pomorska podróż. Kierunek Innowacje. Czyli jak skutecznie przygotować i wdrożyć projekt badawczo – rozwojowy?” realizowanych m.in. przez Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną.

 

14 kwietnia o godzinie 10:00 zatrzymamy się na przystanku „Paliwo dla innowacji – czyli jak zwiększyć szansę na komercjalizację”. Spotkanie dotyczyć będzie procesu oceny innowacji. 

 

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się jak spośród wielu projektów odróżnić te innowacyjne oraz jakie są kryteria ich oceny. Ekspert – Paula Wąsowska, DBA, pokaże w jaki sposób dokonać analizy modeli biznesowych i do czego wykorzystać można Kanwę strategii Osterwaldera. 

 

W ramach spotkania uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób dokonywana jest ocena innowacji pod kątem finansów, technologii, rynków docelowych, jak ocenić wpływ na obecną i przyszłą konkurencyjność przedsiębiorstwa, a także poznają kluczowe elementy oceny.

 

W ostatniej części spotkania słuchacze będą mieli możliwość przedyskutowania nurtujących kwestii podczas sesji „Pytań i odpowiedzi” z ekspertem – trenerem biznesu Panią Paulą Wąsowską, DBA.

Zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem FORMULARZA.

Link do spotkania zostanie przesłany w dniu wydarzenia.

Agenda wydarzenia - KLIKNIJ.

 

Spotkanie tematyczne jest realizowane w ramach projektu pt. „Smart Progress – Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania”, finansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa 1. Komercjalizacja wiedzy, Działanie 1.1. Ekspansja przez innowacje, Poddziałanie 1.1.1. Ekspansja przez innowacje – wsparcie dotacyjne.

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje