layer-121

Dzieje się w Izbie

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

Polskie Stoisko Narodowe na targach Feira Hospitalar w São Paulo | 23 – 26 maja 2023 r.

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w São Paulo (Brazylia) przygotowuje Polskie Stoisko Narodowe na targach Feira Hospitalar (Targi Szpitalne), które odbędą się w São Paulo w dniach 23 – 26 maja br.

 

Stoisko będzie powierzchnię 48m2 i będzie umieszczone w części międzynarodowej targów.  Na stoisku będzie mogło wziąć udział osiem polskim firm. Każda z firm uczestniczących będzie miała swój balkonik z własnym logiem oraz będzie zamontowany na stoisku jeden ekran, na którym firmy będą mogły pokazać swoje wizualne materiały promocyjne. Stoisko oferuje również miejsce do rozmów B2B oraz miejsca siedzące przy balkoniku. ZBH São Paulo zapewnia pomoc w poszukiwaniu odpowiednich partnerów oraz w spotkaniach B2B. Każda firma ma prawo do zabrania maksymalnie dwóch osób reprezentujących firmę.

 

Targi obejmują takie sektory jak:

  • technologia i sprzęt medyczny;
  • infrastruktura i architektura;
  • rehabilitacja i fizjoterapia;
  • materiały eksploatacyjne i ortopedia,
  • opieka domowa i sprzęt;
  • diagnostyka i laboratoria.
     

Udział w targach jest bezpłatny. Przedsiębiorcy ponoszą jedynie wydatki logistyczne związane z udziałem na Polskim Stoisku Narodowym (koszty transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia, importu tymczasowego próbek produktów itp.). Aby móc wystawić próbki produktów na targach niezbędne jest jak najszybsze rozpoczęcie procesu importu tymczasowego.

 

Wszystkich zainteresowanych udziałem w targach prosimy o kontakt: karolina.orlandi@paih.gov.pl 

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje