layer-121

Dzieje się w Izbie

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

Polish Conference for Hydrogen Energy and Technologies (PCHET) - Innowacje dla Zrównoważonej Przyszłości

Już po raz kolejny Klaster Technologii Wodorowych ma przyjemność zaprosić na kolejną edycję konferencji Polish Conference for Hydrogen Energy and Technologies (PCHET), która odbędzie się w dniach 4-5 października 2023 roku w Gdyńskim Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym. Konferencja PCHET jest uznawana za jedno z najważniejszych wydarzeń w Polsce, gromadzących kluczowych liderów, naukowców, ekspertów oraz decydentów z dziedziny energetyki wodorowej.

 

PCHET to platforma mająca na celu promowanie innowacyjnych rozwiązań, wymianę wiedzy oraz wspieranie zrównoważonego rozwoju w obszarze energetyki wodorowej i transformacji energetycznej. Konferencja stanowi niezwykłą okazję dla ekspertów z różnych dziedzin, aby spotkać się i omówić najważniejsze wyzwania oraz nowe możliwości rozwoju branży wodorowej.

 

W tegorocznym wydaniu PCHET oczekujemy jeszcze większego udziału ekspertów, naukowców, przedstawicieli sektora energetycznego oraz instytucji rządowych. Kluczowymi tematami konferencji będą: perspektywy rozwoju energetyki wodorowej w Polsce i Europie, innowacyjne technologie, zastosowanie wodoru w sektorze transportu, procesach produkcyjnych, zastosowania energetyki jądrowej jaki i morskich farm wiatrowych w produkcji tego zeroemisyjnego paliwa  oraz roli wodoru w transformacji energetycznej.

 

Jesteśmy niezwykle zaszczyceni, że Ministerstwo Klimatu i Środowiska pod przewodnictwem Wiceministra Ireneusza Zyska objęło patronat honorowy nad VI edycją wydarzenia PCHET. Jest to dowód uznania dla rosnącej roli wodorowu oraz naszego zaangażowania w promowanie zrównoważonego rozwoju.

 

W ramach konferencji odbędzie się również uroczysty panel inauguracyjny, w którym wezmą udział czołowi eksperci, decydenci oraz przedstawiciele branży wodorowej, w tym Wiceminister Ireneusz Zyska. Będzie to doskonała okazja, aby podzielić się przemyśleniami, priorytetami oraz osiągnięciami w tej materii.

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w Polskiej Konferencji Energetyki Wodorowej i Technologii (PCHET).


Więcej informacji na temat konferencji dostępne na stronie: https://pchet.klasterwodorowy.pl/  

Rejestracja: https://app.evenea.pl/event/pchet2023/  

 

 

PCHET 2023 | Gdynia Pomorski Park Naukowo – Technologiczny 4-5 października 2023 r.

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje