layer-121

Dzieje się w Izbie

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

Misja w Brazylii zakończona sukcesem! Wyjazd w ramach projektu H2Global!

Misja Brazylia odbyła się w dniach 15-19 stycznia 2024 r. w Rio de Janeiro w Brazylii podczas trzeciego etapu projektu H2GLOBAL. W ramach realizacji działań internacjonalizacyjnych, obejmujących pilotowanie programu internacjonalizacji i budowania współpracy z krajami trzecimi, organizowanie dostosowanych do potrzeb misji rozpoznawczych, nawiązywanie kontaktów biznesowych na każdym rynku docelowym.

 

Podczas misji uczestnicy mieli przyjemność uczestniczyć w konferencjach z ABH2, Federalnym Uniwersytetem Rio de Janeiro, z którym podpisano protokół ustaleń.
Po stronie konsorcjum uczestniczyli wszyscy partnerzy (5 klastrów) oraz dwie zaproszone firmy: HyFiT (Francja) i STASTO Automation (Polska) jako delegacja H2GLOBAL. Wydarzenie zgromadziło kluczowe lokalne duże firmy i MŚP.

 

Drugiego dnia, oprócz konferencji, goście mogli wziąć udział w warsztatach i networkingu w obiektach Empresa de Pesquisa Energética (EPE).

 

Trzeciego dnia odbyła się wizyta w biurach PRUMO, gdzie Firjan i PRUMO przedstawili prezentacje na temat portu Açu i jego planu biznesowego, który obejmuje również rozwój technologii wodorowych.

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje