layer-121

Dzieje się w Izbie

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

Konkurs na plakat: Unia Europejska moimi oczami

Stowarzyszenie ”Pomorskie w Unii Europejskiej”|Biuro Miejscowe w Gdańsku ogłosiło konkurs na plakat pt. "Unia Europejska moimi oczami". 

 

Rok 2022 został ustanowiony Europejskim Rokiem Młodzieży, jest to więc okazja żeby poznać opinie młodych ludzi o Unii Europejskiej, a przy okazji zainteresować ich tematem. Zadanie polega na wykonaniu przez ucznia plakatu w technice grafiki komputerowej pokazującego jego wizję Unii Europejskiej. Praca powinna być wykonana pod merytoryczną opieką nauczyciela, a uczeń musi mieć zgodę rodzica i dyrektora swojej szkoły na udział.

 

Plakat w formacie jpg lub png wraz ze skanem podpisanego formularza zgłoszeniowego należy przesłać na adres spue@pomorskieregion.eu do 30 listopada 2022 r.

Prosimy o upowszechnienie konkursu wśród szkół podstawowych mających siedzibę w województwie pomorskim. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne: 1500, 1000 i 500 zł.

Informacje, regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: https://pomorskieregion.eu/aktualnosci/konkurs-unia-europejska-moimi-oczami/  

Najlepsze prace będą promowane poprzez nasze kanały informacyjne.

 

Zachęcamy do udziału i liczymy na kreatywne podejście do tematu.

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje