layer-121

Dzieje się w Izbie

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

Konferencja polsko-koreańska

13 września 2023 roku w Olsztynie odbędzie się konferencja „Korea - Warmia i Mazury. Wspólna droga do biznesu". Konferencja jest wprawdzie przede wszystkim skierowana do przedsiębiorców, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego oraz instytucji otoczenia biznesu z regionu warmińsko-mazurskiego, jednak organizatorzy ze strony polskiej oraz koreańskiej chętnie przyjmą przedstawicieli instytucji, organizacji i firm z innych regionów Polski.  

 

 

Celem spotkania jest nawiązanie współpracy pomiędzy przedsiębiorcami koreańskimi polskimi firmami, jak również zainicjowanie partnerstwa informacyjno-biznesowego. Uczestnicy mają szansę zdobyć cenną wiedzę, dotyczącą nie tylko potencjału gospodarczego Warmii i Mazur, ale również poznać dorobek polskich i koreańskich startupów z sektora technologii żywności i rolniczego. Będzie też okazja na zaznajomienie się z działalnością parków technologicznych, stanowiących impuls rozwoju innowacyjnej gospodarki w regionie.

 

Spotkanie uzupełnią prelekcje przedstawicieli Koreańskiej Agencji Promocji Technologii Rolniczych (KOAT) oraz Koreańskiego Instytutu ds. Badań Ekonomii Przemysłu i Handlu (KIET). Nie zabraknie również czasu i przestrzeni na networking z koreańskimi startupami oraz wspomnianymi instytucjami rządowymi.

 

SPRAWDŹ PROGRAM

 

W trakcie konferencji „Korea - Warmia i Mazury. Wspólna droga do biznesu” zgromadzeni goście zagraniczni dowiedzą się, jak przygotować proces współpracy z polskimi partnerami biznesowymi, a uczestnicy z Polski uzyskają praktyczne wskazówki dotyczące przygotowania oferty na rynek koreański. Prelekcje w trakcie wydarzenia tłumaczone będą konsekutywnie.

 

Zgłoszenia są przyjmowane drogą mailową do Pani Moniki Dąbrowskiej, e-mail: m.dabrowska@warmia.mazury.pl (tel. 89 512 51 83)

 

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje