layer-121

Dzieje się w Izbie

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

Konferencja ekspercka w ramach projektu Smart Progress

Szanowni Państwo, Drodzy Innowatorzy!

 

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na konferencję ekspercką organizowaną w ramach projektu Smart Progress realizowanego przez Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego. Projekt był ważnym elementem napędzającym animację projektów B+R w ramach Inteligentnych Specjalizacji Pomorza.

 

  • Wydarzenie odbędzie się stacjonarnie, dnia 13 czerwca (poniedziałek)
  • Sala im. Lecha Bądkowskiego (tzw. Sala Okrągła)
  • Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego w Gdańsku, ul. Okopowa 21/27

 

Zaczynamy równo o godz. 9.30 powitaniem przez Pana Marszałka Leszka Bonnę wraz z Panią dr Karoliną Lipińską, Zastępcą Dyrektora Departamentu Rozwoju Gospodarczego UMWP

 

  • Gościem specjalnym konferencji będzie Pani Agnieszka Krasicka z  Dyrekcji Generalnej ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej z Komisji Europejskiej.
  • Do wspólnej dyskusji nad przyszłością innowacji w Polsce, poprzez wspieranie branż o największym potencjale rozwoju, zaprosiliśmy przedstawicieli z kraju i regionu.
  • Poznamy perspektywy w zakresie wdrażania nowych technologii zarówno od strony naukowej jak i tej biznesowej.

Natomiast o „władzy algorytmów” i „świecie władzy absolutnej” opowie nasz kolejny gość specjalny - dr Maciej Kawecki, prezes Instytutu Lema, ekspert ds. technologii TVN, współprowadzący kanał na YouTube „W głowie się nie mieści”.

 

Spotykamy się pod hasłem „Inteligentne specjalizacje. Innowacje. Smart Progress. Gdzie jesteśmy i zmierzamy w warunkach świata VUCA?”.

 

 

Coś się kończy, a coś zaczyna...

Potraktujmy tę konferencję jako zaproszenie do wysłuchania głosów ekspertów nt. nowych trendów, technologii oraz szans na sfinansowanie kolejnych, innowacyjnych projektów już w ramach nowej perspektywy finansowej. Porozmawiajmy, podyskutujmy i wyciągnijmy wnioski z dotychczasowych aktywności, aby kształtować nowe wyzwania. Bo przyszłość jawi się w barwach Smart Green Progress. Już dzisiaj wspólnie zadbajmy o innowacyjność naszego regionu kreując przyszłość Inteligentnych Specjalizacji Pomorza.

 

Szczegółowy program wydarzenia znajdą Państwo TUTAJ.

 

Uczestnictwo w konferencji wymaga wcześniejszej rejestracji.

Zgłoszenie udziału: TUTAJ.

 

Tymczasem DO ZOBACZENIA 13 CZERWCA 2022 R.

 

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje