layer-121

Dzieje się w Izbie

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

Konferencja online „Analiza dynamiki rozwoju Inteligentnych Specjalizacji Pomorza – podsumowanie wyników badania

Szanowni Państwo,

Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego wraz z agencją badawczą PBS Sp. z o.o. ma zaszczyt serdecznie zaprosić Państwa do udziału w konferencji pod nazwą „Analiza dynamiki rozwoju Inteligentnych Specjalizacji Pomorza – podsumowanie wyników badania”.

 

 

Monitoring Inteligentnych Specjalizacji Pomorza (ISP) to zdecydowanie trudny temat w obliczu dostępności do danych publicznych oraz wyjątkowego sposobu, w jaki określiliśmy nasze pomorskie specjalizacje. Dlatego też w ramach projektu Smart Progress konsorcjum w składzie PBS spółka z o.o. BR spółka z o.o. podjęło się realizacji tego złożonego i unikalnego badania, aby określić i zweryfikować potencjał ISP.

Konferencja, która odbędzie się 22 października 2021 r. w godz. 10:30-14:00 w wersji online to doskonała okazja, aby posłuchać o dotychczasowych efektach wdrażania pomorskich specjalizacji. Podczas tego wydarzenia dowiedzą się Państwo, jaki jest wpływ ISP na rozwój regionu w kontekście innowacyjności czy umiędzynarodowienia. Posłuchamy także o tym, w jaki sposób ISP kształtują rynek pracy i czy w związku z tym przedsiębiorcy określają konkretne potrzeby kompetencyjne swoich pracowników.

W drugiej części konferencji stawiamy na refleksje i rekomendacje ekspertów oraz przedstawicieli środowisk z poszczególnych specjalizacji. Dlatego porozmawiamy o przyszłości funkcjonowania ISP w kontekście przeprowadzonych badań oraz zaprezentowanych wyników raportów eksperckich.

 

Ramowy program konferencji - SPRAWDŹ.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem: https://meeting15.com/pl/join-event/analiza-dynamiki-rozwoju-inteligentnych-specjalizacji-pomorza/3336  

Nie może Państwa zabraknąć! Do zobaczenia online!

 

Konferencja jest realizowana w ramach projektu pt. „Smart Progress – Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania”, finansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa 1. Komercjalizacja wiedzy, Działanie 1.1. Ekspansja przez innowacje, Poddziałanie 1.1.1. Ekspansja przez innowacje – wsparcie dotacyjne.

 

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje