layer-121

Dzieje się w Izbie

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

DOING BUSINESS IN ISRAEL

Dynamiczny rynek izraelski może okazać się perspektywicznym kierunkiem ekspansji polskich firm w regionie Bliskiego Wschodu. Choć to stosunkowo mały kraj, to niezwykle chłonny, z dużą siłą nabywczą konsumentów, aktywny w międzynarodowej współpracy gospodarczej, operujący w ramach zachodnich standardów biznesowych.

 

Ponad 50% polskiego eksportu do Izraela to artykuły rolno-spożywcze. Popyt jest też m.in. na kosmetyki, nowoczesne technologie, materiały budowlane oraz dekoracyjne.

O tym jakie możliwości biznesowe są w Izraelu i jak wygląda ten rynek oczami przedsiębiorców już 4 lipca na konferencji online „Doing Business in Israel”.

Serdecznie zapraszamy!

 

Wśród ekspertów m.in.:

➡ Mateusz Kamer – Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego w Tel Awiwie,

➡ Eliyahu Majewski – ekspert w dziedzinie importu artykułów spożywczych do Izraela, szef zakupów Adom Group reprezentującej w Izraelu choćby takie firmy jak: Sokołów, Mlekovita, Krajowa Grupa Spożywcza, Sonko czy Ziaja,

➡ Vlodeck Rubin – właściciel therubins, importer mebli i elementów wystroju wnętrz do Izraela,

➡ Wojciech Dinst – Wiceprezes Zarządu Plettac Distribution, producent rusztowań z sukcesami działający na tym jednym wielkim placu budowy jakim jest Izrael.

 

Zachęcamy do udziału w webinarze i wcześniejszej rejestracji.

 

Zgłoszenia udziału: https://bit.ly/DoingBusinessIn_Israel 

Program: https://bit.ly/Agenda-4-07-2023 

 

Konferencja będzie dostępna w języku polskim.

 

Organizatorami wydarzenia są: Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o., Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje