layer-121

Dzieje się w Izbie

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

Doing Business in Egypt | 21.06.2023 r.

3. największa gospodarka w Afryce, najludniejszy kraj Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, rynek chłonny i wciąż rozwijający się. To nie tylko atrakcyjna destynacja dla zbytu towarów i usług, ale także punkt wyjścia do dalszej ekspansji Afryki Północnej. Chcesz dowiedzieć się więcej → zapraszamy na konferencję online już 21 czerwca o godz. 9:30.

 

  • W blisko dwugodzinnej pigułce wszystko co eksporter wiedzieć powinien. Kwestie procedur importowych, certyfikacji, logistyki, czynników kulturowych przekazane przez ekspertów, przedstawicieli biznesu, którzy z powodzeniem działają na tym rynku.
  • Szanse na sukces w Egipcie mają szczególnie przedsiębiorcy z sektorów: rolno-spożywczego, budowlanego, kosmetycznego, urządzeń mechanicznych i elektrycznych, odnawialnych źródeł energii, ale na tak dużym i chłonnym rynku jest miejsce również dla innych graczy.
  • W 2021 r. wymiana handlowa osiągnęła najwyższy poziom w historii! Ponad 725 mln USD to skok aż o 25% w stosunku do roku poprzedniego. Polski eksport wyniósł wówczas 417 mln USD. Ubiegły rok był też korzystny dla naszych przedsiębiorców.

 

 

Zgłoszenia udziału: https://bit.ly/Doing-Business-in-Egypt 
 

Program: https://bit.ly/Agenda-21-06-2023 
 

 

Organizatorami wydarzenia są: Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o., Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji oraz Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje