Layer_121

Kalendarz wydarzeń

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

Biznesowe szybkie randki

 

Biznesowe szybkie randki to networking w formie speed datingu. Co to oznacza? To, że przez kilka minut masz okazję porozmawiać o biznesie z każdą uczestniczącą w evencie osobą – jeden na jeden. A potem… zmiana!
 
Ponad 20 edycji i sprawdzona, autorska formuła wydarzenia pozwalają stwierdzić z pewnością – warto przyjść i poprzez krótkie rozmowy nawiązać długotrwałe relacje!

 

☝️ Najbliższe spotkanie odbędzie się 20 lutego w Konsulacie Kultury w Gdyni, w godz. 17.00 - 19.00. KONIECZNIE SPRAWDŹ INFO TUTAJ!

P.S. Z kodem zniżkowym RIGP kupisz wejściówkę na wyjątkowe spotkanie networkingowe o 10% taniej!

 

Firma Eventy i prezenty powstała z potrzeby oryginalności i… braku czasu!  Zostaw to naszej nowej firmie członkowskiej, a organizacja wydarzeń i poszukiwanie prezentów staną się przyjemnością, a nie obowiązkiem.
 
Eventy i prezenty mogą być szyte na miarę. Po prostu powiedz, czego potrzebujesz, a firma dopasuje usługę pod Twoje wartości – osobiste i firmowe.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj tutaj: https://eventyiprezenty.pl/o-nas/ . Chcesz poznać osobiście? Wpadnij na któreś z wydarzeń, np. biznesowe szybkie randki albo CRASH Mondays!

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje