layer-121

Dzieje się w Izbie

Scroll Down
Kalendarz Newsletter

15. edycja renomowanych targów Expoalimentaria

W dniach 27-29 września br. w Limie odbędzie się 15. edycja renomowanych targów Expoalimentaria poświęconych sektorowi rolno–spożywczemu.

 

W poprzedniej edycji wspomnianych targów obecne były 420 stoiska narodowe, 5 pawilonów krajowych, 17 uczestniczących krajów, 400 kupców międzynarodowych, 19 000 odwiedzających, generując prognozy biznesowe na poziomie ponad 320 milionów USD. W tegorocznej edycji spodziewany jest udział ponad 1000 międzynarodowych kupców z pięciu kontynentów, 25 000 odwiedzających, a także przekroczenie kwoty obrotu z poprzedniej edycji.

 

W tym roku stowarzyszenie eksporterów ADEX oferuje program „Hosted Buyer”, który zapewnia określone korzyści osobom zainteresowanym uczestnictwem, które po przejściu procesu oceny mogą zakwalifikować się jako potencjalni międzynarodowi nabywcy do udziału w targach „Expoalimentaria”. Więcej informacji na temat tego programu można znaleźć pod następującym linkiem: http://expoalimentariaperu.adexperu.org.pe/CompradoresInternacionalesEN .

 

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących szczegółów targów mogą Państwo skontaktować się z Ambasadą Peru w Warszawie:

Aleja Grunwaldzka 82

80–244 Gdańsk

Telefon:

+48 58 305 23 25

E-mail:

biuro@rigp.pl

O nas
Członkostwo
Projekty
Izba poleca
Informacje