•  

Zaproszenie Spotkanie Biznesowe z Peru

Zaproszenie Spotkanie Biznesowe z Peru


Uprzejmie informujemy, że w dniu 15 września 2014 r. w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej, Warszawa, ul. Trębacka 4, odbędzie się spotkanie biznesowe z delegacją z Peru.

Wizyta firm peruwiańskich organizowana jest przez Zrzeszenie Eksporterów Peru (Asociacion de Exportadores del Peru, ADEX). Firmy uczestniczące w delegacji reprezentują branżę rolno-spożywczą.:

·         Agroindustrial AIB:  

mango, awokado, winogrona, szparagi, granaty, sok z cytryny, maracuja.

·         Corporacion Apeisa:

szparagi, granaty.

·         Dominus S.A.C.

mango, awokado, winogrona.

·         INDUSTRIAL COMERCIAL HOLGUIN E HIJOS, S.A.

owoce i warzywa

Przedsiębiorstwa peruwiańskie uczestniczące w misji należą do czołowych firm tego kraju zajmujących się eksportem i importem towarów rolno-spożywczych i zainteresowane są nawiązaniem kontaktów handlowych z polskimi dystrybutorami i handlowcami w tej branzy.

Początek spotkania o godz. 11.00, sala konferencyjna 30 (parter). Po krótkiej części informacyjnej odbęda się rozmowy B2B polskich i peruwiańskich partnerów, a na zakończenie  - peruwiański poczęstunek.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zalecany kontakt w jęz. angielskim; dodatkowo zapewniona będzie pomoc tłumaczeniowa w przypadku rozmów prowadzonych w j.hiszpańskim.

Wszystkich zainteresowanych współpracą z peruwiańskimi partnerami, uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału do Biura Współpracy z Zagranicą KIG: asalamonczyk@kig.plmnowakowska@kig.pl, tel: 22  6309773, 22 6309783, 22 6309613.

Izba / Wydarzenia / Projekty / Kontakty biznesowe / Współpraca międzynarodowa / Reklama / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
Wykonanie strony: