•  

Zaproszenie na XVII Forum "Dobrosąsiedztwo 2013"

Zaproszenie na XVII Forum "Dobrosąsiedztwo 2013"


Polsko-Białoruska Izba Handlowo-Przemysłowa ma zaszczyt zaprosić Państwa na XVII Polsko-Białoruskie Forum Gospodarcze „Dobrosąsiedztwo 2013", które odbędzie się w Białymstoku, w dniach 26-27 czerwca 2013 r.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji Dobrosąsiedztwa jest: Współpraca regionalna w dziedzinie rolnictwa i gospodarki żywnościowej siłą napędową dla inwestycji i współpracy handlowej pomiędzy Polską i Białorusią.

Forum gospodarcze organizowane jest przez Polsko - Białoruską Izbę Handlowo-Przemysłową w Warszawie, Białoruską Izbę Handlowo-Przemysłową w Mińsku, Izbę Przemysłowo – Handlową w Białymstoku oraz Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Białorusi. „Dobrosąsiedztwo 2013” będzie się odbywało pod honorowym patronatem: Ministerstwa Gospodarki oraz Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi Rzeczypospolitej Polskiej i Republiki Białoruś.

Tegoroczne Forum jest pomyślane jako platforma wymiany myśli i doświadczeń w praktycznym rozwiązywaniu trudnych problemów gospodarczych, wskazania strategicznych kierunków rozwoju i będzie miało bardzo konkretny, programowy i biznesowy charakter.

W programie Forum przewidujemy: 26 czerwca - dwie sesje obrad plenarnych, pracę w trzech zespołach seminaryjnych i uroczystą kolację, a w drugim dniu, 27 czerwca - giełdę kontaktów i program terenowy.

Z okazji Forum zostanie wydany nowy Katalog firm członkowskich Izby oraz instytucji i firm uczestniczących w Dobrosąsiedztwie 2013 w Białymstoku. Dla każdej firmy gospodarczej lub instytucji publicznej przedstawianej w katalogu przewidujemy 2 kolumny zredagowane w języku polskim i rosyjskim. Prezentacja zaplanowana jest metodą rozkładową. Ponadto firmy i instytucje mogę zamieścić reklamę w katalogu.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela Biuro Izby (22 828 51 02, fax.: 22 828 51 01, e-mail: info@pbihp.pl) i odpowiedzialny za przygotowanie Forum Gospodarczego „Dobrosąsiedztwo 2013” Zespół Organizacyjny pod kierunkiem Sekretarza Generalnego Izby - Kazimierza Zdunowskiego, tel.: 22 828 51 01, lub tel. kom: 0 721 216 126.

W załączeniu program Forum, karta uczestnictwa oraz informacja o katalogu.

Do pobrania:

Program

Katalog dla Firm

Formularz

Izba / Wydarzenia / Projekty / Kontakty biznesowe / Współpraca międzynarodowa / Reklama / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
Wykonanie strony: