•  

Zapraszenie do udziału w konferencji Invest In China 2014 - 27.10 Warszawa

Zapraszenie do udziału w konferencji Invest In China 2014 - 27.10 Warszawa


Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza zaprasza do udziału w Konferencji Invest In China 2014, która odbędzie się 27 października w Warszawie w Hotel Radisson Blu Centrum.

 

Przewidywana liczba uczestników to 150 osób.

 

Konferencja Invest in China 2014 to jedno z głównych wydarzeń bieżącego roku w obszarze polsko-chińskiej współpracy gospodarczej. Jej celem jest promocja i wspieranie rozwoju bilateralnych relacji gospodarczych, w oparciu o koncept Nowego Jedwabnego Szlaku łączącego Chiny i Europę, poprzez stworzenie platformy dla zacieśniania i nawiązywania nowych kontaktów biznesowych, pozyskiwania partnerów, wymiany doświadczeń i informacji, poszerzania wiedzy o rynku i warunkach prowadzenia działalności. W spotkaniach wezmą udział liderzy chińsko-polskiej współpracy bilateralnej – sektora bankowego i finansowego, telekomunikacyjnego i IT, budowlanego i energetycznego, firm zajmujących się importem i eksportem towarów z i do Chin, przedsiębiorcy oraz inwestorzy zainteresowani rynkiem chińskim; ponadto wśród uczestników znajdą się wysokiej rangi przedstawiciele administracji państwowej oraz przedstawiciele Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

 

Organizatorami wydarzenia są firmy: KGHM Polska Miedź S.A., Huawei, Chipolbrok, Kaliskie Zakłady Przemysłu Terenowego S.A., Bank of China, Vershold, a także instytucje: Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Polsko-Chińska Izba Gospodarcza  oraz jeden z czołowych chińskich rządowych think tanków China Region Development & Reform Institute. Konferencja otrzymała również honorowy patronat Ambasady Chin w Polsce.Cena uczestnictwa:

1500,00 PLN netto + 23% VAT (Cena PROMOCYJNA obowiązuję do 15.10.2014r.)

2200,00 PLN netto + 23% VAT (Cena obowiązuję od 16.10.2014r.)Formularz rejestracyjny do pobrania tutaj formularz rejestracyjnyWięcej informacji o konferencji na stronie: www.investinchina.pl .

Izba / Wydarzenia / Projekty / Kontakty biznesowe / Współpraca międzynarodowa / Reklama / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
Wykonanie strony: